Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Petrasek - Profil | So 20.10.2007 11:53:49

Šamec: je mi to celkem jedno kdyz prijde na vec tak treba hned...

    Šamec - Profil | So 20.10.2007 10:53:58

    Petrasek - a kdy chceš jít?

      Petrasek - Profil | So 20.10.2007 10:45:39

      zustal jsem v Brne a uvazuju o nejake rybacce.... ale mam tu jen feeder:((

        Šamec - Profil | So 20.10.2007 10:44:34

        Carpson - ty Dalešky asi nechám až na ráno - musím tam prolomit štičí smůlu :-)

          Šamec - Profil | So 20.10.2007 10:22:20

          Carpson - buď zavláčet, bo na kaču. Dalešky, Svratka, Křetínka, Líš. říčka, ještě nevím - já se vždycky rozhodnu až na poslední chvíli :-)))

            carpson - Profil | So 20.10.2007 10:19:00

            Samec:odpoledne vyrazis kam?

              Šamec - Profil | So 20.10.2007 10:17:20

              Carpson - zdarec, chtěl jsem jet ráno vláčet na Dalešky, ale v 5 ráno byla venku nula a sněžilo. No hodně rychle jsem byl zpátky v pelechu :-) Asi pojedu odpoledne, a zítra.

                carpson - Profil | So 20.10.2007 10:08:14

                Samec:tak kluci asi jeli :)tak uvidime s cim se vrati...

                  Šamec - Profil | Pá 19.10.2007 22:36:34

                  thundarr, Tom75 - valíte na tu Křetinku?

                    thundarr - Profil | Pá 19.10.2007 19:43:33

                    ja budu shanet takyx nejake ale asi na jare

                      Petrasek - Profil | Pá 19.10.2007 19:41:08

                      carpson: no mozna by se mi nejaky shimana mohly libit... a co treba na jare?

                        carpson - Profil | Pá 19.10.2007 18:54:25

                        Petrasek:jedinne jen ty Shima,ale to bych musel brat neco i ja....a na to ted nemam penize...

                          Petrasek - Profil | Pá 19.10.2007 17:56:50

                          carpson: no ja se jich nakonec nevzdal... budu je potrebovat pac si chci koupit jeste dva novy proutky na zdolavacku... nemas moznost sehnat nekde nejakej protek levneji?

                            carpson - Profil | Pá 19.10.2007 16:10:07

                            thunadr:ty od Petraska nebo jsi vzal ty Sceptery?

                              thundarr - Profil | Pá 19.10.2007 15:42:51

                              HaHAAAAAAAAAAAAA :) mam naviaky :)

                                Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 21:58:13

                                Petrasek - fajné, některý odpoledne by to šlo. Ještě se domluvíme příští týden.

                                  Petrasek - Profil | Čt 18.10.2007 21:53:28

                                  Šamec: muzu ve stredu celej den nebo ve ct od obeda... pripadne mozna utery dopoledne

                                    Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 21:36:59

                                    Petrasek - pokud to vyjde časově, půjdu rád.

                                      Petrasek - Profil | Čt 18.10.2007 21:30:19

                                      pristi tyden dovezu do Brna vlacak tak pokud bude mit nekdo chut a cas tak to muzeme jit probehnout!!!

                                        thundarr - Profil | Čt 18.10.2007 19:11:23

                                        2x carpson : colmic Axial 0,225mm 300m
                                        Sufix Tritanium 0,30mm 1520m

                                        a nejaky podmot Tebco Topic Specialine 30mm 450m :)