Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 19:11:20

Akorát nevím jestli 15 - 40g není moc na rotačky a woblery běžné velikosti?

    Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 18:52:31

    carpson - zdarec, Shimano catana 2,70 cm, 15 - 40g. Spro red arc :-) A kam půjdu ještě nevím. Ale jestli chceš jít taky, můžeme se domluvit.

      carpson - Profil | Čt 18.10.2007 18:47:13

      Samec:ahoj,tys koupil jakej?ten prut s tim navijakem? a kam to jdes zitra prubnout?

        Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 18:45:28

        thundarr - jo rybky mají hned dole. Neodolal jsem a přikoupil jsem vláčák s navyjáčkem. Hnedle zítra to valím prohnat :-)

          carpson - Profil | Čt 18.10.2007 18:40:47

          thun:jake jsi koupil??

            thundarr - Profil | Čt 18.10.2007 18:38:11

            Šamec : ja tam nakoupil vcera silony za 1000,- ,,, su¨per maji ? tak to se tam zitra stavim :)

              Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 15:29:23

              Zrovna jsem byl ve "speciálce" jo tam by si člověk uměl vybrat :-)

              info:
              thundarr - mají i živý rybky.

                thundarr - Profil | Čt 18.10.2007 13:58:47

                Tom75: ja ceren mam, ale mam jim zakryty lavor na balkonu s rybkama ... ale porad, napis do meilu skocim zitra ... pak se podelime :)

                  Tom75 - Profil | Čt 18.10.2007 13:45:39

                  Šamec: těch 500 je z doby cca před 10 lety, to byly ceny mírnější :-)

                    Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 13:45:35

                    thundarr - jo je to fakt ňák to kleslo. A když už kapříci berou, tak jaksi divně. Takový poplašený drbání, jak od cejnů. No jo, já věděl proč se mě na ten prígl nechce :-)

                      Tom75 - Profil | Čt 18.10.2007 13:43:48

                      thundarr: nemám nic. Včera se mě po..... auto a celý odpoledne jsem pod ním ležel. Dneska budu do večera v práci a zítra asi taky takže na ně půjdu až v sobotu.Bohužel nemám čeřeň,někde jsem ho prodrbal.... Kdybys sis chtěl nějaký nachytat tak poradím kde - červenky,cejnky

                        Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 13:41:14

                        Tom75 - jo a ta fotka toho zahrabanýho Rencka je taky pod Kozlanama. Nástrahy lesa po bouřce :-))) Vypadalo to jako napadaný jehličí, ale bylo tam 30 cm bahna a pak milimetr jehličí :-)

                          Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 13:38:35

                          Tom75 - za 500 Kč v lese - to je ještě celkem dobrý. Už jsem slyšel i o 5ti litrech!

                            thundarr - Profil | Čt 18.10.2007 13:17:59

                            Tom75 : sehnal jsi neke ty rybky ?

                              Tom75 - Profil | Čt 18.10.2007 12:41:23

                              Šamec: Pod Kozlany to znám, jednou jsem tam urval spojler o zákeřně schovanej šutr v trávě a jednou platil 500Kč pokutu za stání v lese:-)

                                thundarr - Profil | Čt 18.10.2007 12:38:58

                                Šamec : ja ja pred predposledne taky :)ú ... ale posledne a predposledne mrtvo zima a voda o metr dolu ...

                                  Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 12:11:47

                                  thundarr - posledně jsem si to na priglu celkem užil, ale dneska mě málem trefilo! Ještě že nejsu myslivec - bych ty kačeny postřílel :-)))

                                    thundarr - Profil | Čt 18.10.2007 12:06:32

                                    Tom75 : juknu ...

                                    Šamec: prigl je super, ale v posledni dobe me z 60% totalně vytoči :)

                                      Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 11:31:17

                                      Tom75 - dá se tam dostat autem dost blízko k vodě, ale občas se to nevyplatí :-)))

                                        Šamec - Profil | Čt 18.10.2007 11:28:04

                                        Tom75 - pod Popůvky a pod Kozlany. Je to tam fajné, ale dost věšáků :-(