Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NTom75 - Profil | Čt 18.10.2007 11:04:29

Thundarr: Sníh na rybách je super:-) Mrkni do fotek co mám v kartě....Je tam jedna z letošního jara, ráno sluníčko,odpoledne sněženíčko:-)

    NTom75 - Profil | Čt 18.10.2007 11:02:53

    Šamec: A rohlík na hladině jsi nezkoušel? taková kačenka......:-) Kam jezdíš na Dalešice smím li se zeptat?

      NŠamec - Profil | Čt 18.10.2007 10:45:00

      Zdarec, tak jsem od šesti seděl na priglu. Napřed jsem zmoknul, pak jsem zakrmil u břehu, abych natáhl rybky na dravce a pak přijely kačeny a už jsem se jich nezbavil :-( Tak nas....j už jsem dlouho nebyl!!! Zejtra si budu muset spravit chuť, asi na Daleškách :-)

        Nthundarr - Profil | Čt 18.10.2007 10:12:10

        uvidime ... pokud bude chcat tak na to kaslu, snih si jeste rozmyslim :) ... domluvime se pak v sobotu jak dorazim, pokud toho nebudu mit plne kecky :)

          NTom75 - Profil | Čt 18.10.2007 9:53:56

          Thundarr: ted jsem se díval na počasí a oni hlási už i sněžení:-( Mrkni sem ,docela jim to vychází http://www.chmi.cz/meteo/ov/aladin/results/index.php

            NTom75 - Profil | Čt 18.10.2007 9:21:09

            Thundarr: Já když tam jezdil tak jsem sedával tady 49°33'16.441"N, 16°32'47.991"E a štiky chytal napravo , candáty nalevo a kapry zhruba tady 49°33'16.254"N, 16°32'51.121"E Ale to bylo v létě....na podzim jsem tam nikdy nechytal...Kdyby se ti v sobotu zadařilo a jels tam i v neděli byl by problém mě naložit v Čebíně? Byla by to pro tebe cca 5km zajížďka....

              Nthundarr - Profil | Čt 18.10.2007 8:50:36

              Tom75 : ok vypada to ze spolu pojedem sami ... nicmene jedu tam v sobotu ... doufam ze nebude chcat jako neska ... to bych na to asi sral ... jdu jednim do na dno na rybku a druhy kapra ... nebo hodim kacenu na stiku a bude ... to se jeste rozhodnu ...

                NTom75 - Profil | Čt 18.10.2007 7:03:55

                Thundarr: No nevím,myslím že sypat něco dopředu na ponětky nemá cenu. Ti malý kapříci to hned vysbírají....Mám super velký rohlíky co mě tam posledně brali jen ti velcí karasi a myslím že když se podváže pod háček víc kuku (3-5) že po tom půjdou taky jen větší a třeba i kapřík...

                  Nthundarr - Profil | St 17.10.2007 20:27:30

                  Tom75: jo ponětky jsou fajnt ... ale chtěloby to prokrmit něcím větsim co nebudou brat karasi a malinci kapři ... ja pojedu v sobotu na kretinku a kdyz to nepujde pojedu v nedeli na ponětky ... uvazuji v patek pojedu kolem tak jsem uvazoval ze bych tam nekde sypl plechovku kuku ... :) ... nebo dve koule neceho s kuku .,..

                    NTom75 - Profil | St 17.10.2007 18:59:29

                    thundarr: no pokud by ti v sobotu něco šlo tak bych se v neděli přidal teda jestli pojedeš i v neděli. Jinak to vidim na odreagování se na Ponětovicích. Případně zkusím ještě jednou tu sv4. Ti kapři tam na 100% jsou,viděl jsem je.

                      NŠamec - Profil | St 17.10.2007 18:33:45

                      thundarr - na jak dlouho tam jedeš, a kdy? Jestli to není tajný :-)

                        Nthundarr - Profil | St 17.10.2007 18:22:12

                        Tom75: petrasek to utopil, takze zatim jedu sam :)

                          NTom75 - Profil | St 17.10.2007 18:03:36

                          zdravíčko pánové! Jak probíhá domluva na víkend?

                            NŠamec - Profil | St 17.10.2007 13:15:07

                            thundarr - chtěl bych zejtra zajet od rána, tak do 12 někam na kapříky. A na prígl se mě moc nechce. Takže někam dál.

                              Nthundarr - Profil | St 17.10.2007 13:01:30

                              Šamec : ja zitra prubnu asi na chvili vlacku ... i kdyz bych potreboval nekde nachytat aspon 5-6 rybek ... chcem o vikendu na kretinku na candose :)

                                NŠamec - Profil | St 17.10.2007 12:58:40

                                Zdarec - nechce se někomu dneska odoledne, ale hlavně zítra od rána na rybušky? Zítra bych možná vyjel i někam dál.

                                  Nthundarr - Profil | St 17.10.2007 12:55:07

                                  hele chlapi, co ty boilie jak jste se domlouvali ? :)

                                    Nthundarr - Profil | St 17.10.2007 11:32:45

                                    Ja musim spocitat kolik budu potrebovat silonu, a jdu taky nakupovat :)

                                      Nthundarr - Profil | St 17.10.2007 11:22:35

                                      Petrasek : mas foto ?

                                      carpson : dostal jsem lekci , po praci uz na svratku chodit nebudu ... voda skoro metr dole , a ani tuk ... skoda vyletu ... po 30 minutach tma, taky naprd... snad si spravim chut o vikendu

                                        NTom75 - Profil | St 17.10.2007 11:00:11

                                        carpson: No to se máš:-) Čekal jsem že ráno uvidím v mujlov Thundara s obřím kaprem a nic...asi to před náma tají kujon jeden...Včera jak si odešel tak ta voda pořád padala. Jak tam byl hozenej ve vodě ten poklop od kanálu tak ten byl ve finále celej venku....Kapříci se pak začali ukazovat na hladině a měl jsem drby do kuku...asi cejni...Myslím že to bylo zdrbaný tou vodou.