Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NPetrasek - Profil | St 17.10.2007 10:36:56

tak panove ja si dnes koupil jednu ultegru! chtel jsem dve ale meli uz jen jednu:(

    Ncarpson - Profil | St 17.10.2007 8:56:20

    Tom:tak vidim,ze klasika...a co Thundar?taky nic?jinak ja mam dneska dobrou kocovinku :)

      NTom75 - Profil | St 17.10.2007 7:07:38

      Carpson: Tak o tohle jdi včera přišel:-)

        NŠamec - Profil | Út 16.10.2007 16:34:39

        Zdarec všeci - pisněte pak jak Vám to tam šlo. Půjdu asi zítra nebo ve čtvrtek, tak ať se mám na co těšit :-)))

          Nthundarr - Profil | Út 16.10.2007 10:35:25

          ok ... :) ... snad neco nalapeme :) ... beru jeden na stiku

            NTom75 - Profil | Út 16.10.2007 10:34:38

            thundarr: na dnešek nic nekupuj, mám všeho dost.

              Nthundarr - Profil | Út 16.10.2007 10:28:51

              Tom75 : jo ja koupim taky plechovku ... kdyz tak se dohodnem na ten vikend ...

                NTom75 - Profil | Út 16.10.2007 10:18:03

                thundarr: v to doufám:-) stavim se jestě pro nějakou sladkou kuku do kmení...

                  Nthundarr - Profil | Út 16.10.2007 10:14:12

                  Tom75 : hehe fajn, vzhuru tam ... :) snad neco prijde :)

                    NTom75 - Profil | Út 16.10.2007 10:11:48

                    thundarr: Z práce už mizím,teď už jenom přežít návštěvu mučitelky zubařky a jedu ti rozkmit flek:-)

                      Nthundarr - Profil | Út 16.10.2007 8:59:40

                      Tom75 : co jsem se vcera bavil s petraskem , pokud nebude muset nekam vypadnout, tak mozna oba dva dny ... takze si budes moci vybrat ... jeste se pevne dohodnem jak budem vedet kdo vsechno jede, jestli i carpson nebo ne ...

                      co jsem slysel ma byt pekne az do nedele .... takze by se mohlo darit

                        NTom75 - Profil | Út 16.10.2007 8:48:54

                        thundarr: určitě najdeš:-) Na tu Křetinku počítáte se sobotiu nebo nedělí?

                          Nthundarr - Profil | Út 16.10.2007 8:44:22

                          Tom75: ja dojdu asi pred sestou, snad te najdu :)

                          carpson: jak to s tebou vypada na tu křetinku ? :)

                            NTom75 - Profil | Út 16.10.2007 8:35:59

                            carpson: OK,dík.....za chvílu mizím z práce a vyrazím na ně:-)

                              Ncarpson - Profil | Út 16.10.2007 8:12:22

                              dobre rano:) uz valim do skoly...jinak to misto bylo o trochu iz nez je to taboriste...

                                NTom75 - Profil | Út 16.10.2007 6:27:00

                                Dobré ráno :-)

                                  NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 16:56:31

                                  Carpson: Tam jak chodíš na řeku je naproti nějaký jakoby tábořiště a pomalovaná skála?

                                    NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 16:54:31

                                    jooo potit nápad to je těžký:-))) Tak snad na ten konec světa jestli to tam Petrásek zná:-)

                                      Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 16:30:23

                                      Petrasek: jasne , staci jen aby nekdo vypotil napad a vyrazime ...

                                        NPetrasek - Profil | Po 15.10.2007 16:17:34

                                        zdar vsem, klidne s vama pujdu az na konec sveta, ale mam tu jen feeder:)) to ale neznamena ze nemuzeme jit na kapriky nebo vlacet!