Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 15:55:17

Tom75: jo domluvime se i s Carpsonem, a jestli by šel petrasek ... ja bych jel asi oba dny na jedno misto ... uvidime ... :)

    NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 13:31:07

    thundarr: jojo, to se akorát vystřídáme:-) Kdyžtak se domluvíme na sobotu nebo neděli kam vyrazit...Křetinka nebo Dyje...nebo jinam:-)

      Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 13:14:13

      Tom75 , Carpson: ja tam stejne dorazim tak kolem pul seste, drive ne ...

        NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 13:10:57

        thundarr: OK, kdybych šel dom dřív tak ti nějak místo vyznačím, třeba tam nechám botu:-)))))

        Carpson: nech školu školou a přijdi taky.....

          Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 12:33:40

          Tom75: jo to by šlo ... asi vednu jeden na rybku a jeden na kapřika ... stejne tam vydrzím tak do tmy ... vic ne ...

          Tom75: jiooooo to ja vim ... uz musim uspavat zenskou ... sak si videl ... pul hodiny u vody a už volala že ma hlad :)

            NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 12:17:58

            thundarr, carpson: Ctěl bych nechat auto asi tady 49°13'7.471"N, 16°32'32.309"E a jít k vodě. Nebo z druhé strany??? Co vy na to???

            thundarr: do 6 bych chtěl vydržet určitě, dýl nevím....musím pomáhat s koupáním,uspáváním....Však to tě taky čeká:-)

              Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 12:14:57

              lidi, asi si kupuji na radu petraska toto ... Tica - Scepter GF 10000/6000 ... snad nezklamou ...

                Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 12:14:55

                lidi, asi si kupuji na radu petraska toto ... Tica - Scepter GF 10000/6000 ... snad nezklamou ...

                  NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 12:10:17

                  carpson: chtěl bych na tu sv.4 ale nevím přesně kam. Asi někam vejš než jsme byli s Petráskem. Tys říkal že tam někam chodíš... Jen ještě nevím jestli jít od silnice nebo z druhé strany. Každopádně od zubařky razím hned k vodě.

                    Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 11:59:56

                    carpson : no asi zitra pokud vim ... ja asi pujdu posedet, i kdyz me vlacka taky laka ...

                      Ncarpson - Profil | Po 15.10.2007 11:15:04

                      kdy teda jdete?sel bych mozna s Vama...ale jen tak na hodku,takze asi na vlacku...treba premluvim i Petraska :)

                        Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 11:14:25

                        Tom75 : aha, pak mi poslu souradnice kam pudes a ja bych dorazil o tech 18:30 ... sice asi vim kde budes ale potrebuji to vedet pesne, at vim kam to pak hazet :) --- mohl bys vydrzet aspon do tech pul sedme :)

                          NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 10:52:59

                          thundarr: Ne feeder nechám doma. Hodím 2 na těžko a nasypu tam hromadu krmení a to by bylo aby něco nebralo....

                            Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 10:21:31

                            TOM: ty tam budes asi feedrovat co ? :)

                              Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 10:17:29

                              Tom75 : ok ... skusil bych dojit za tebou ale az vecer ... kdyz tak bych se privaril na tebou zakrmeny flek :)

                                NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 9:54:48

                                thundarr: nemám, v práci nemám ICQ. Jedině email,ten je v kartě. Vypadá to že vyrazím na sv.4......

                                  Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 9:43:43

                                  Tom75 : tak ja asi vyrazim na vlacku ... mas zaple icq ? :)

                                    NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 9:32:13

                                    Thundarr: ten zítřek vyšel náhodou. Vypadla mě včera večer korunka a zubařka mě vezme hned zítra. Tím pádem už si nebudu ve středu brát dovolenou...

                                      NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 9:27:17

                                      thundarr: do tmy určitě ne....předpokládám že za odpoledne toho nachytám dost:-))) Rozhoduji se mezi Sv.4 a Ponětovicema....musím někde nachytat pár rybiček na candoše.

                                        Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 9:05:09

                                        Tom75 : takze zitra ? .... a kam teda jdes ? vydrzis tam do tmy ? :)