Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 8:50:06

thundarr: já vyrazím zítra kolem 12. V 11 jdu k zubařce a už se do práce vracet nebudu:-)

    Nthundarr - Profil | Po 15.10.2007 8:42:53

    Jinak na kdy se teda dohodnem k te vode ? ... sel bych ale nekam kde se dostanu dobre autem a jsem rychle ready :) jelikoz v praci koncim v pet tak at si to jeste uziju :)

      NTom75 - Profil | Po 15.10.2007 6:38:52

      Petrasek, Carpson: gratulace k úlovkům!

      Carpson: Podle tvé fotky to vypadá jako jedna nejmenovaná řeka u které jsme se poznali. Je to tak nebo spíš ne?

        Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 22:53:56

        thundar.dobrou...

          Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 22:42:44

          carpson - me to povidej, ja se vyhrival na slunci a prisel jsem o zaber :) ... nonic du spat ... cusik :)

            Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 22:39:41

            ne ne na kretince ne..byl jsem jen na 3 hodiny..uz mi byla dost zima...

              Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 22:28:38

              Petrasek : mel sis vzit plavaci kruh :)

              carpson: tys byl na kretince nebo kde? ja se rano vzbudil ve 4 ... presel do obyvaku a usnul na gauci ... vstal jsem v 6 a jel na ryby :)

                NPetrasek - Profil | Ne 14.10.2007 22:09:23

                carpson. ulovku by bylo mozna jeste vic kdybych se v patek tak strasne nezboril... bylo to hroznylitra a pul slivovice vodka rum starorezna... a stejne jsem na ni furt nezapomnel. ale malem jsem se utopil na clunu. jj alkohol za vesla nepatri! musim si koupit neco poradneho a ne jezdit na te moji detske potapce!

                  Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 22:08:47

                  thundar:jasne ja si ji udelal celkem dnes,ale zitra uz zase zacina skola,ale snad jeset nejakej den ve skole vynecham a vyrazim...

                    Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 22:06:20

                    carpson : ja jezdil do pasecu , ale v posledni dobe dost mrtve ... , musim si letos jeste nekde udelat radost :)

                      Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 22:01:01

                      thunadr:jedu tam jednou max dnvakrat za rok...zhruba naproti tem vratum...ted by to tam mohlo byt dobre...ale chtelo by to aspon na noc spis na 2 :)

                        Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 22:00:06

                        Petrasek:zase ten Vasr tak neprecenuj:))) je to rybarem :)

                          NPetrasek - Profil | Ne 14.10.2007 21:54:51

                          carpson: ale nej mazec byl kdyz jsem tam dal koule uvaleny z vasru!!! zabery do pul hodky! ale mel jsem to nejak spatne udelany pac se mi to zda silene meky... zkusim dat priste vic vajec. doufam ze budeme koulet spolu! koulel jsem ve st a hafo mi to slo:)) ja se to snad i jednou naucim

                            NŠamec - Profil | Ne 14.10.2007 21:53:26

                            Dík - je to supr pocit

                              Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 21:50:21

                              carpson: kam jezdis na D7 ?

                                Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 21:48:53

                                Šamec : taky gratuluji ... ja jsem cekatel :)

                                  Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 21:47:44

                                  carpson: taky myslim ze budou radi ze jej potkali :)

                                  Petrasek: takze nereknes na co jsi je vytahl ? :) ja zkousel ty lorpia ... ehm jeden zaber jsem prosral bohuzel ... ale jinak pocit dobry , zatim ...

                                    Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 21:47:20

                                    Samec:tak to gratulace,to je mnohem vetsi radost nez lapnout pekneho kapra:)

                                      NŠamec - Profil | Ne 14.10.2007 21:46:19

                                      Carpson - já tentokrát nebyl nikde, ve čtvrtek se mě narodila dcerka, tak jsem to od pátku zapíjel :-)))

                                        Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 21:46:18

                                        jinak Ti moji vypadaji jako chudi pribuzni, ale ten lysec dneska udelal fakt radost:)