Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 21:45:42

Petrasek:krasa to z Tebe bude mit jeden nejmenovany majitel jedne nejmenovane firmy radost:)

    NPetrasek - Profil | Ne 14.10.2007 21:42:37

    thundarr: ja ted zkousim vse mozne... Nikl, Vasr, a občas TB... koule volim podle počtu záberu...

      Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 21:35:44

      Petrasek: tos chytal na nikly ?

        Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 21:35:21

        Petrasek : tak to je ryba ... gratulace ...

          NPetrasek - Profil | Ne 14.10.2007 21:35:10

          carpson. pak jsem jeste lapnul 88cm 12,5kg

            Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 21:34:50

            carpson : klidne bych jel, ale prez tyden se na tak dlouho netrhnu ...

            carpson, Petrasek: jak tak na vas koukam budu si muset taky nejaky revir najit kde se da neco takoveho chytit :) tajnustkari :)

              NPetrasek - Profil | Ne 14.10.2007 21:33:03

              carpson: oki tady ji mas:) je to ale foceny trochu z dalky... jeste jsem nemel cas to oriznout a priblizit... 90cm 14kg

                Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 21:33:01

                Vase zprava

                  Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 21:31:13

                  tak ja nemam takove velke,ale potesili taky supi 62cm 4,5kg a lysec 65cm 6,5kg

                    Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 21:22:17

                    Petrasek:gratulace kamo:) vidim, ze to fakt jezdilo, jinak nechces sem hodit tu fotku te 90ky?

                      Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 21:21:44

                      Samec:tak petrasek je dava celkem pravidelne:) sikovnej kluk:)) a mne se nastesti zadarilo taky trosku,tak udelal radost..tys nekde byl?

                        NŠamec - Profil | Ne 14.10.2007 21:11:54

                        Carpson, Petrásek - tak koukám, že se zase dařilo :-) Gratuluju

                          NPetrasek - Profil | Ne 14.10.2007 21:02:35

                          carpson: od stredy do nedele jsem lapl 6 kapru pres 7kg. nej mel 90 cm 14kg. A jeste jsem ulovil asi 7 kapru od 57cm do 65cm. Uplnej mazec.... foto 2x 77cm jeden mel 7,5kg druhej 10kg... a to mi pripadali uplne stejni:)) kluci jedni usati

                            Ncarpson - Profil | Ne 14.10.2007 20:52:22

                            dobry vecer kluci,tak se dneska jeden zadaril :)mozna bych se pres tyden jeden den taky pridal...a nezkusime treba Dyji?nebo i ta Kretinka by mozna sla...

                              Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 18:59:34

                              Tom75 : taky tak ... ale male rybky taky nemam :( ... jedine ocasek, ale pokud rybka zije , pitvat ji nebudu :) ...

                                NTom75 - Profil | Ne 14.10.2007 18:56:05

                                Thundarr: Ta křetinka mě hrubě láká ale musím nalapat menší rybyčky. Spíš bych to tam viděl na candoše než na štiku

                                  Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 18:53:31

                                  Tom75: no muzem ... muzem vymyslet i tu kretinku, jeden kapr jen dravci ... ja mam myslim jeste dva karasky ... ale ten se moc nebude candosovi libit

                                    NTom75 - Profil | Ne 14.10.2007 18:49:34

                                    Thundarr: jo víc lidí nevadí. Já můžu max na 1 den v týdnu a pak na 1 den o víkendu...víc rodina a práce nepovolí....Právě jsem přemýšlel že bych na Ponětkách nachytal malý rybyčky a pak o víkendu bych zkusil nějakýho dravce. Případně bych zkusil malý rybky v Veverské bytíšce na Svratce...

                                      Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 18:39:14

                                      Tom75: jo klidne bych jel i ve vice lidech ... minimalne na jedno prutu bych drazdil boilie ... druhy by prubl neco lehciho nebo stiky ... :) ... ja bych sel i dva dny posobe kvuli krmeni ... kdyz tak by jsme mohli nakrmit tou kuku ...

                                        NTom75 - Profil | Ne 14.10.2007 18:27:49

                                        Thundarr: Nejspíš bych zkusil ponětky a nebo kdybych vytáhl z carpsona kde byl on minulej týden....