Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 17:56:31

Tom75 : kam pujdes ve stredu ?

    Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 17:56:12

    Tom75: ja tam mel dva fousy ... tu kuku a scopex boilie... jen jsem zkousel ...

      NTom75 - Profil | Ne 14.10.2007 17:33:31

      Thundarr: na víkend by jsme se mohli domluvit. Teda doufám že ten co nás čeká nebude tak na prd jako tenhle. Já každopádně vyrazím jeden den v týdnu,nejspíš ve středu...Škoda toho záběru na tu megakuku....

        Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 17:27:07

        Tom75 : spis vikend ... tyden jestli pujdu tak asi jen vlacku ...

        jo byl, nakonec jsem sel ponetky ... nejak jsem zlenivel jet dal :) ... celkem pohodka chytal jsem na kuku prevazne, a rohlikove boilie ... vytahl jsem jendoho karasa ke 40 a zbytek jsem prosral, nejvice me stve, na jednom jsem mel dany boilie a megakuku jen z hecu ... a prosral jsem na to zaber ... vyhrival jsem se na slunci a nestihl jsem to :)

        dival jsem se na ty borce na spici, podle toho jak chytaji a kam to hazou bych rekl ze by mohli chytat odkudkoli ... nekteri to prali na stred k tem bilym bojim nebo co toje ...

          NTom75 - Profil | Ne 14.10.2007 17:03:05

          thundarr: Na víkend nebo v týdnu? Byl jsi dnes?

            Nthundarr - Profil | Ne 14.10.2007 16:44:11

            Lidi nechystate vypravu na pristi tyden ?

              Nthundarr - Profil | So 13.10.2007 19:56:29

              Tom75 -: jo ani mi nemluv, kdyz jsem prisel k vode bylo mi jasne ze to je v haji ... :( tuny listi ve vode, a prakticky kazdy nahoz jsem cistil co jsem nahodil ... za celou dobu jsem videl dve ryby ale vytahl jsem prd .. byli tam i nejaci muškari a taky jsem nevidel ze by neco vytahli

                NTom75 - Profil | So 13.10.2007 18:11:47

                thundarr: ještě ráno jsem měl v plánu že pojedu teď je ovšem situace jiná. Pšíkám smrkám a frkám takže zítra ráno nic....:-( Vidím to tak že si vezmu příští týden nějakej den dovolenou a vyrazím na celej den.
                Byls teda dnes vláčet?

                  Nthundarr - Profil | So 13.10.2007 15:25:50

                  tak co lidi jel by tizra nekdo na tu kretinku ? :)

                    Nthundarr - Profil | So 13.10.2007 10:22:33

                    Tom75: jo pujdu po obede :)

                      NTom75 - Profil | So 13.10.2007 6:29:14

                      Thun: koukám že dneska je 10°C ,kdyby aspoň tak bylo i zítra a ne mráz...
                      Na tu Křetinku jsem chodil o kousek dál než chceš jít tam jak píšeš jsem viděl dost lidí. Na tu druhou stranu se dostaneš v pohodě po silnici a pak kousek po polňačce a pak je lepší vrátit auto na silnici. Půjdeš dnes na tu sv.6? Zachvílu jdu do práce....:-(

                        Nthundarr - Profil | Pá 12.10.2007 23:00:22

                        jinak ja chtel jit nekde k tomuto :) na hlubokou vodu 49°33'13.802"N, 16°33'9.784"E

                          Nthundarr - Profil | Pá 12.10.2007 22:57:11

                          Tom75: to jo, ani nevim ze se tam da z druhe strany dostat..

                            NTom75 - Profil | Pá 12.10.2007 18:18:50

                            nojo ,takova je sv6. ale jelikoz to tam moc lidi nedela jsou tam pekne kousky:-)

                            Ja jsem jezdil sem 49°33'37.538"N, 16°31'54.519"E a nebo sem 49°33'16.886"N, 16°32'47.433"E . To velký parkoviště je tady 49°33'20.352"N, 16°32'15.784"E a pod ním jsem nikdy nechytal... Když se podívám na zápisy v muj lov o Křetince tak ty fotky jou z druhého přehu naproti tomu velkýmu parkovišti +- někde z míst kam jsem taky jezdil.

                              Nthundarr - Profil | Pá 12.10.2007 16:49:02

                              chtel jsem jit zitra na svratku 6 na privlac, a koukam ze nesmim stiku vratit vode :)

                              Okoun a štika jsou považovány za ryby nežádoucí (po ulovení nesmějí být vráceny zpět do vody).

                                Nthundarr - Profil | Pá 12.10.2007 14:34:35

                                Tom75 : myslim ze nekdo psal ze na kapry chodili hned k tomu velkemu parkovisti, doprava bych hodil kacenu ke skale a jinak na hlubokou vodu na kapriky ... na tu megakuku ...

                                  NTom75 - Profil | Pá 12.10.2007 13:16:40

                                  thundar: kam tam chceš sednout jak píšeš hned na kraj?

                                    NTom75 - Profil | Pá 12.10.2007 13:15:31

                                    carpson: kdy jsi kapříky lapal? ráno, v poledne nebo večer?

                                    Thundarr: láká mě to.... a jak sviňa.....rozhodnu se v sobotu.

                                      Nthundarr - Profil | Pá 12.10.2007 13:07:06

                                      Tom75 : no třeba to bude mit cenu ... clovek nikdy nevi ... je pravda ze moje premiera tam dopadla hrozne, ale to jsem byl vlacet :)

                                        NTom75 - Profil | Pá 12.10.2007 13:00:24

                                        uvidím....ale cca na 3-4 hodinky se mě na Křetinku moc nechce...bohužel víc času mít v neděli nebudu....Asi si budu muset vzít příští týden nějakej den dovolenou.