Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Pá 12.10.2007 12:58:12

carpson : budu k veceru ... nejradeji bych vyjel nejak at jsem tam na sestou, abych sedl hned nakraj ... tam bych vzal na krmeni jak ten orech tak tu kuku ... v ponetkach bych to nevytahoval , teda ten ořech ... kuku by byla jedina moznost jak vyloucit male ryby ..

    Ncarpson - Profil | Pá 12.10.2007 12:52:46

    thunadr:mozna bych vyrazil,napis mi pak v sobotu vecer smku nebo tu v sobotu budes na netu?

      Nthundarr - Profil | Pá 12.10.2007 12:45:46

      Jinak swingery mam od sumce za 400,- ... kupodivu jsou drahsi nez Zabransky ... odtamat mam ty pipaky ... jeste koupim baterky a v nedeli tradaaa ...

      btw: nechtěl by se někdo pridat na tu křetínku ? třeba ?

        Nthundarr - Profil | Pá 12.10.2007 12:43:02

        Tom75: uvazuji o te kretince, co myslis ? ... je pravda ze chci jit jednim po stikach ... a tam by to nemuselo byt marne, mam krasne karasky 10cm ... mlada prej ze chce na vanoce stiku tak nevim :)

        carpson: myslim ze stala 30-40kč ... od CUKK, pouzivam od nich i obyc kuku a ta je bezva, super drzi na haku. .... koupil jsem na test tygri orech a pytlik te kukurice ( jen pul kila je fakt draha ) ... asi to zitra uvarim na scopex ... a uvidim ... neska jsem si prevazoval pruty, nechal jsem to stale na krmitko ... chci v nedeli skusit tu kuku, na tu by jiste ti karasi nesli ... :) nemaj tak velkou hubu :)

          Ncarpson - Profil | Pá 12.10.2007 12:32:28

          reka:)tak mi pak dej vedet treba smskou...kam vyrazis...mikrofon mi ted nejak nefungueje...spadl mi ten telefon totiz do voy...stejne i ty Thun:)

            NTom75 - Profil | Pá 12.10.2007 12:03:12

            carpson: zatím ještě nevím jak víkend dopadne...zítra musím do práce:-( a na neděli bych vyrazil ale jen do oběda.....pak rodinka...Kdepak jsi byl lovit?

              Ncarpson - Profil | Pá 12.10.2007 11:50:41

              ToM:taky nekam vyrazis o vikendu nebo rodinka?

                Ncarpson - Profil | Pá 12.10.2007 11:50:03

                jjj byl vcera:celkem uspesne 3 kapry 57,62 a 63 :)

                  NTom75 - Profil | Pá 12.10.2007 10:59:00

                  zdravíčko pánové! :-)
                  thundarr: pěknej pípák....kam tedy v neděli?
                  carpson: jestlipak jsi někde byl tento týden jak jsi plánoval?

                    Ncarpson - Profil | Pá 12.10.2007 9:38:46

                    thun:jo a ty swingery maji myslim v Komarove v RRR..nebo je tam aspon meli..takze vyhrala kretinka?

                      Ncarpson - Profil | Pá 12.10.2007 9:37:25

                      Thun:nezkousel,pripada mito hrozne drahy...za tu cenu bych si radsi koupil uz boilies!ale nevim jakou megakuku myslis presne?kolik stala?

                        Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 23:31:35

                        zkousel jsi nahodou tu megakuku ?:

                          Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 23:31:21

                          carpson : jo ty chci ale ve specce je nemeli jsou vyprodane .. meli jen origos ... :)

                            Ncarpson - Profil | Čt 11.10.2007 22:50:25

                            Thuna:jed urcite Kretinka...ty Ponetky nejsou moc dobry....moc lidi,moc malych ryb...kup sï od Esoxu....ty kopie MK2 mam je a super i dobra cena..

                              Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 19:17:44

                              kurnik jeste musim koupit ty swingry , ale nemam tucha kam se tam pridelavaji

                                Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 19:17:23

                                carpson: v nedeli je prubnu, rikam uvazuji jestli kretinka nebo Ponetky ... nasadim ale misto boilie , mega kuku ... medovou :) ... chci to prubnout :)

                                  Ncarpson - Profil | Čt 11.10.2007 19:10:12

                                  thundar.jo ty budou dobre....ted uz jen aby to hrcelo...

                                    Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 19:07:16

                                    jinak todle jsou ony ... snad budou slouzit :)

                                    http://www.fishop.cz/DetailPage.asp?DPG=57066

                                      Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 19:05:57

                                      carpson : hodim :) ... feeder nemam spis bych vzal kacenu na stiku :) ...

                                        Ncarpson - Profil | Čt 11.10.2007 18:30:03

                                        thundar:hod sem fotku,jak to vypada ty pipaky,dikec