Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Ncarpson - Profil | Čt 11.10.2007 18:29:32

thundar:jed na Kretinku...tam si chytnes i kapry:)ale vem jednu hulku na feeder....vzdycky kdyz tam tak jedu,tak se nezastavim...naposledy cca pres 10 dny

    NŠamec - Profil | Čt 11.10.2007 14:12:33

    Jestli bude v neděli pěkně tak v Ponětkách aji v Líšni to bude jak na závodech:-( Do Líšně chodím jen když je škaredě ( nejlíp déšť ). Jinak je to moc pěkná voda :-))

      Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 12:34:15

      Lidi mam dilema na nedeli mam 3 moznosti ... :) uvažuji o Lisenske ricce, Ponetovicich, nebo kretince ... děs běs :)

        Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 12:18:05

        tak jsem byl pro ty semy, ptal jsem se i na ty frajzary , a nenjnizsi rada za 1200, krasne male ... ale ty prachy, ten co bych chtel ja tak stal 1900 :) tak jsem vzal sema TDK ... to mi bude stacit, jeste ty swingery kopie MKII , a vymyslet kam vyrazim v nedeli ... :)

          Nthundarr - Profil | Čt 11.10.2007 8:14:07

          Tom75: nooo jo ... ja pujdu asiurcite, sice je kosa jak vemeno, ale vyrazim ... chci hodit jeden na rybku, druhy jsem uvazoval na boilie, ale nevim jestli se nebudu chtit hybat abych nezmrzl a nedam tam neco lehciho :)

            NTom75 - Profil | Čt 11.10.2007 6:41:23

            thundar: souhlasim s nazorem carpsona......s nedělí to zatím vypadá špatně

              Ncarpson - Profil | St 10.10.2007 23:01:03

              ty Semy jsou dobre vsechny...rekl bych,vyber ktrea se ti bude libit a myslim,ze pro zacatek je to lepsi nez dat 3x tolik za Flajzara

                Nthundarr - Profil | St 10.10.2007 19:58:45

                z tech signalizatoru mi hrabe ... se na to asi vykaslu bude klid ...

                  Nthundarr - Profil | St 10.10.2007 19:37:15

                  ktery ten typ od semy ? by byl ok ?

                    NTom75 - Profil | St 10.10.2007 19:04:18

                    thundarr: za ty prachy bych šel asi taky do semy. http://www.fishop.cz/ pokud jsou dobře utěsněný a nenateče do nich při první přeháňce voda....

                      Ncarpson - Profil | St 10.10.2007 19:00:50

                      thunadr:bylo to tady dost probirany na Mrku...dej si to vyhledat v otazkach...a procti si to...:)))

                        Nthundarr - Profil | St 10.10.2007 18:59:16

                        carpson : mas nejaky link ? na kolik vyjdou a jak se chovaj ?

                          Ncarpson - Profil | St 10.10.2007 18:52:18

                          thundar:nechces spis ty ultracarpy?a pokud chces levnejsi,tak bych se vubec nebal jit do Semy...za tu cenu...

                            Nthundarr - Profil | St 10.10.2007 12:31:38

                            Tom75 : jo dobry, nakrmil jsem to a byl klid ... :) jeste ze se tak brzo stmiva :)

                              NTom75 - Profil | St 10.10.2007 10:54:27

                              carpson: už se ti někdo přihlásil na ty boule? Co jsem tak četl tvou otázku nic jsem neviděl...
                              thundarr: co chleba? :-)

                                Nthundarr - Profil | St 10.10.2007 10:43:35

                                carpson: byli jsme na priglu, v rokli, ja asi hodku a pul a tom o hodinu dele ... totalne mrtve ... , akorat na skale neco vytahli, ale byla tma tak vime prd, asi na rybku ale ... , jinak jsme se domlouvani na nedeli na ponetky pravdepodobne :)

                                  Nthundarr - Profil | St 10.10.2007 10:42:15

                                  jojo ... nemam , asi pujdu do tohoto flajzar TBI 861 , co mi doporucil petrasek ... :)

                                    Ncarpson - Profil | St 10.10.2007 10:10:42

                                    thundar:shanis pipaky?

                                      Ncarpson - Profil | St 10.10.2007 10:10:27

                                      cau chlapi,tak byli jsez nkede,jak jste se tu domlouvali?

                                        NTom75 - Profil | Út 9.10.2007 8:38:42

                                        thundarr: OK, doufám že nezačne pršet. Pošlu ti kontakt na mě na email.