Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

GRUPA - Profil | St 24.2.2016 13:43:18

drvoštěp >> no mě se líbí taky, ty kolem 5k jsou divný..:-)
V Brně na Cejlu do toho dávají i tapecírunk, ale za 1600,- to si tam raděj naplepím nějakej starej tébich sám..:-)))

    drvoštěp - Profil | St 24.2.2016 13:39:23

    GRUPA >> Certifikát má,pojišťovna a policajti budou spokojený, cena normální.Mě se líbí ;))

      zolty - Profil | St 24.2.2016 13:31:21

      GRUPA >> tuším,že i wico dělá na 3ks a s dopravou se to pohybuje +/- 5000,-. Jinak tenhle bude taky dobrej. Na stránkách trezortest si můžeš zkontrolovat certifikáty..

        GRUPA - Profil | St 24.2.2016 13:07:43

        Kolegové, jaké máte trezory? Co říkáte na tento? Mě limituje šířka, takže musím koupit jen na tři kusy.
        http://www.etrezory.cz/skrin-na-zbrane-maxi-3-pm

          Stanďour - Profil | Čt 4.2.2016 23:03:55

          buket >> Ještě jednou. Z těch dvou je PŘÍSLUŠNÝ jen jeden. Pro případ výstavy NENÍ příslušný útvar podle bydliště, ale útvar podle místa konání akce. Opakuji, příslušným útvarem je jen jeden z obou uvedených. Propánajána...

            buket - Profil | Čt 4.2.2016 22:52:47

            Stanďour >> Ještě jednou. Příšlušný útvar policie -> tam kam jsi šel dát žádost ( aneb možnost a )
            Příslušný útvar policie dle místa konání akce -> nejbližší policejní útvar dle konání akce ( možnost b )
            potřebuješ jít na b)
            Prostě musíš dojít na příslušnej útvar dle konání akce a ne příslušný útvar dle tvého bydliště ( a) )

              Stanďour - Profil | Čt 4.2.2016 16:49:39

              GRUPA >> :-))) Soubory testů ale připravuje ministerstvo, takže bych předpokládal nějakou základní erudici při tvorbě chytáků, jakože některé z otázek jsou extra těžké a některé chytáky opravdu vypečené. Já si třeba do smrti nezapamutuju, do kolika dnů mám příslušnému útvaru to či ono ohlásit. Řídím se tím, že z 90% je to do deseti dnů. :-)

              Jinak drtivou většinu otázek ani nečtu, rovnou pálim odpověď, což by se ale mohlo při testech zle vymstít. Tohoto nesmyslu jsem si všiml jen proto, že to do jisté míry souvisí s mojí profesí.

                GRUPA - Profil | Čt 4.2.2016 14:25:52

                Stanďour >> mně je to na první pohled jasné, ale to bude asi tím nekonečným testováním, že u spousty otázek znám odpověď hned na první pohled.
                Jedno je jisté, v této otázce chybu už asi nikdy neuděláš.
                :-)

                  Stanďour - Profil | Čt 4.2.2016 13:56:28

                  GRUPA >> Ano, to je ta otázka. V případě výstavy je příslušným útvarem útvar, v jehož obvodu se akce koná. Ostatní útvary jsou nepříslušné včetně toho, kde jsou zbraně registrovány. Tedy pojmově jsou obě odpovědi správné, což je v testu s jednou správnou odpovědí chyba.

                    GRUPA - Profil | Čt 4.2.2016 13:14:18

                    Stanďour >> A) je myšleno nejspíš tak, kde jsou ty zbraně registrované, to je příslušný útvar policie.

                      GRUPA - Profil | Čt 4.2.2016 13:12:52

                      Je to otázka 247?
                      Zbraň kategorie A, B nebo C nebo střelivo do této zbraně mohou být veřejně vystavovány jen na základě povolení vydaného
                      a)
                      příslušným útvarem policie,
                      b)
                      útvarem policie příslušným podle místa konání akce,
                      c)
                      obecním úřadem.

                        GRUPA - Profil | Čt 4.2.2016 13:01:41

                        Stanďour >> napiš sem prosím tu otázku.
                        Ať to nemusím hledat.

                          Stanďour - Profil | Čt 4.2.2016 12:40:33

                          buket >> Pak ovšem Praha X není útvarem příslušným, protože se místní příslušnost řídí místem konání akce. Jak za a), tak za b) je to vesnička na Moravě. Chápeme?

                            buket - Profil | Čt 4.2.2016 9:32:27

                            Stanďour >> Když budeš bydlet v Praze tak máš příslušný útvar policie Praha X. Při konání akce ve vesničce na Moravě musíš zajít na služebnu na Moravě a domluvit se tam. Možnost a) Praha X by ti byla houby platná

                              GRUPA - Profil | Pá 29.1.2016 11:37:57

                              Stanďour >> nevím.
                              K otázce a,b,c, je důležitá ta otázka. Dvě správné odpovědi jsem nikde nezaznamenal.
                              Dělal jsem zkoušku dvakrát, poprvé jen na E, bez chyby. No a asi po roce podruhé, na ostatní skupiny. No a zdálo se mi, že tam opravdu byly jiné špatné odpovědi. Možna je to jen můj dojem, ale opět jsem tam chybu neměl ani jednu, no a to je pro mě hlavní. ;-)

                                Stanďour - Profil | Pá 29.1.2016 11:28:18

                                GRUPA >> Podle mě jsou to soubory otázek, které jsou neměnné. To znamená, že by v testech měly být tytéž špatné odpovědi, jako v testech nanečisto, pokud autor pravidelně test aktualizuje. Nebo to tak není? Já to samozřejmě netvrdím, nevím to, jen si to myslím.

                                Mimochodem jsem tam objevil dvě správné odpovědi k jedné otázce - Otázka: ,,Povolení...bla bla bla... vydává:

                                a) příslušný útvar policie
                                b) útvar policie příslušný podle místa konání akce
                                c) xy

                                Správně je a) i b), přičemž program vyhodnotí a) jako špatnou odpověď. Fór je v tom, že útvar příslušný podle místa konání akce je chtě nechtě pořád útvarem příslušným bez ohledu na to, čím se místní příslušnost určí. Právě proto by mě zajímalo, jestli se s podobnou hovadinou můžu setkat taky u zkoušek.

                                  benac - Profil | St 27.1.2016 7:40:11

                                  Máte pravdu.
                                  Chtěl jsem si vyzkoušet,jaky to je, a samozřejmě sem to neudělal :-) Až na potřetí.
                                  Blby je,že jsou v testech,takovy "nesmysly" ,na druhou stranu,je to záměr,aby to neudělal každej trouba :-) Snad to udělám. :-)
                                  Ještě jednou dík,a mějte se.

                                    GRUPA - Profil | Út 26.1.2016 21:42:36

                                    benac >> je opravdu lepší si projít všechny otázky od čísla jedna až po tu poslední. K tomu znát zcela neomylně svazky hlavní a skupiny zbraní a skupiny ZP. Pak až dělat testy nanečisto, protože jinak nebudeš vlastně vědět, co v některé otázce v podstatě chtějí. Ušetříš si spoustu času učení.
                                    U zkoušky nemusí být v otázce stejné špatné odpovědi, jako u testu nanečisto.

                                      buket - Profil | Út 26.1.2016 21:35:11

                                      benac >> každopádně bych ti doporučil projít si to co jsem ti poslal já a pak až se pouštět do testu nanečisto. Ale je to na tobě ;-)

                                        Tiger - Profil | Út 26.1.2016 18:28:59

                                        Zdravím. Je zde nějaký majitel VA-R, který by se podělil o zkušenosti??