Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

benac - Profil | Út 26.1.2016 14:23:10

buket >> Tohle je super. Hned vím kde jsem udělal chybu.:-)
Já jsem nakonec našel i tohle http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/testove-ota​zky/test-nanecisto/

    benac - Profil | Út 26.1.2016 14:09:07

    Stanďour >> Chytrej telefon jsem zavrhnul, a mám obyčejnej,kterej skoro nic neumí :-) Zatím stačil.
    Kamoš to používá, a taky si to chválí,ale jak jsem psal,nemám.

      benac - Profil | Út 26.1.2016 14:06:26

      buket >> Super. Dík nakonec jsem našel i jinou stránku. Ještě jednou dík. Jdu zkoušet :-)

        Stanďour - Profil | Út 26.1.2016 13:57:51

        benac >> Pokud máš telefon s androidem, lze na Google play stáhnout aplikaci zbranekvalitne a trénovat. Je to, myslím, velmi dobrá věc.

          benac - Profil | Út 26.1.2016 12:25:57

          Zdravím.
          Prosím o radu.Můžete mi někdo poradit,kde si můžu orientačně vyzkoušet testy na zbroják?
          Díky.

            minatrix - Profil | Ne 24.1.2016 13:58:54

            . 357 magnum ;-)

              GRUPA - Profil | Čt 21.1.2016 15:54:14

              Kajman60 >> má sto jařin, co čekáš?
              Jinak ano, je to tady.

                Kajman60 - Profil | Čt 21.1.2016 15:37:37

                GRUPA >> ..to je tady?..kde jste to vykopali , tu nabrynýrovanou orezlinu...-)
                http://www.panzer.cz/cs/kulomety/1881-kulomet-mg-08​15-man-8x57-is.html

                  zvědavec - Profil | Čt 21.1.2016 13:08:10

                  GRUPA >> To je na prd. Papíry nestřílejí, ale ani nechrání. :-)
                  Každopádně mašinka je to pěkná a svou práci by určitě zastala bezchybně.

                    GRUPA - Profil | Čt 21.1.2016 13:03:09

                    zvědavec >> vyřiď si povolení na A-čko a bude čeho žádáš..:-)
                    94 000,-
                    Kulomet MG 08/15 MAN 8x57 IS
                    Tento kulomet MG 08/15 je naprosto funkční. Prodej kulometu MG 08/15 je možný pouze na základě výjimky PČR nebo zbrojní licence.
                    Nemožné na počkání a zázraky do tří dnů..:-)

                      zvědavec - Profil | Čt 21.1.2016 12:55:54

                      GRUPA >> :-))) Pokud by byl funkční a s municí .................... :-))

                        GRUPA - Profil | Čt 21.1.2016 9:52:34

                        Zdarec
                        v pondělí jedu Plzeň, tak kdyby někdo chtěl třeba kulomet..:-)))

                          student - Profil | Čt 21.1.2016 8:16:40

                          Zbraň je pouhý nástroj,auty se na světě pozabíjí více lidí než KPZ,proč lidé nezakazují auta?
                          Kde to má logiku.Nemám rád pacifisty.
                          Student

                            Stanďour - Profil | Út 12.1.2016 22:15:31

                            GRUPA >> Když to budou ,,jen" přestupky, tak to bude zlatý.

                              GRUPA - Profil | Út 12.1.2016 22:11:23

                              Grasel >> ale jo, já nic neříkám. Jen jedna věc, s nárustem držitelů, bude nárust i přestupků, víc se o tom bude mluvit, víc to bude vadit a víc se budou ozývat pacifisté...
                              Ale je to jen teorie..
                              :-)

                                Grasel - Profil | Út 12.1.2016 22:03:32

                                GRUPA >> Já bych s nárůstem držitelů neměl problém ani jako ,,nestřelec", pokud se někdo naučí 500 otázek, zmákne teorii, naučí se zásady bezpečné manipulace tak nevidím důvod, proč by takový člověk nemohl nosit zbraň.

                                  GRUPA - Profil | Út 12.1.2016 21:59:03

                                  Grasel >> přesně tak. Když měl někdo u Z lejstra a učil se ještě na poslední chvíli, bylo jisté, že to nedá. :-)

                                    Grasel - Profil | Út 12.1.2016 21:56:21

                                    Stanďour >> Pochopitelně, vždycky se najde debil, ať mezi šoféry, tak i mezi držiteli ZP, je to jen vzorek populace...

                                      Grasel - Profil | Út 12.1.2016 21:54:56

                                      GRUPA >> To bude taky tím, že spousta žadatelů si myslela že ,,to" nějak zmáknou, ukecají, atd. Ale vono ne :)
                                      Není vyjímkou, že se dostaví na ZoZ výtečník, který neudělá v testu ani 30 bodů...