Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

NStanďour - Profil | Út 12.1.2016 21:54:00

GRUPA >> To je asi dobře.

    NStanďour - Profil | Út 12.1.2016 21:53:08

    Grasel >> Snad to tak bude. Ale mám své pochybnosti, je to jako s autem.

      NGRUPA - Profil | Út 12.1.2016 21:51:23

      Stanďour >> s nárustem žádostí stouplo výrazně % neúspěšných žadatelů.

        NGrasel - Profil | Út 12.1.2016 21:49:22

        Stanďour >> Víš ono asi nejde primárně o ,,střílení arabů", ale spíš o to, že lidi konečně pochopili jednu věc - že stát a jeho složky PČR, AČR je v žádném případě neochrání. A pokud k držení budou přistupovat odpovědně, nevidím problém v nárůstu držitelů...

          NStanďour - Profil | Út 12.1.2016 21:46:03

          Grasel >> Ale jo, to chápu. Ovšem každej by měl vědět, proč zbraň chce. Vůbec mě nenaplňuje klidem, že kolem mě bude pobíhat hromada ozbrojenejch paranoidních šílenců, jejichž jedinym důvodem je střílení arabů. Snad to aspoň proseje náročnost zkoušek.

            NGRUPA - Profil | Út 12.1.2016 21:38:53

            Grasel >> tak určitě. :-))

              NGrasel - Profil | Út 12.1.2016 21:38:31

              GRUPA >> Je to možný :) Z Deblína do Brna to není tak daleko ;)

                NGRUPA - Profil | Út 12.1.2016 21:35:54

                Grasel >> aha, kolego o vás už jsem někde slyšel. :-))))

                  NGRUPA - Profil | Út 12.1.2016 21:32:54

                  Stanďour >> ve kterém městě?

                    NGrasel - Profil | Út 12.1.2016 21:30:58

                    Stanďour >> Ber to tak, že čím víc držitelů ZP, tím hůř se s tím bude šachovat - omezení, zákazy, atd. Víc držitelů = víc voličů který nikdo nebude chtít nas...t

                      NStanďour - Profil | Út 12.1.2016 21:18:16

                      Tak já už plánuju sto let, že si udělám ZP, chodim střílet a nedávno mi na střelnici správce říkal, že teď podané přihlášky dostanou termín v červenci. Ty lidi se z těch běženců normálně pomátli.

                        NKuban - Profil | Út 12.1.2016 16:57:53

                        GRUPA >> kdyz uz jsme u cedulek.. :-)

                          NGRUPA - Profil | Út 12.1.2016 16:09:00

                          :-)
                          Jedna tematická..:-)

                            NGRUPA - Profil | Po 11.1.2016 17:33:00

                            Kolegové, pokud je někdo z okolí Brna a padne mu do oka něco v Panzer.cz, tak mu to můžu doručit včetně krátkých. Plzeň/Brno budu točit cca dvakrát měsíčně.

                              NGrasel - Profil | Čt 31.12.2015 17:57:04

                              Tak pistolníci, vše nej do nového roku 2016 a přesnou mušku!
                              ;)

                                NBacha - Profil | Út 1.12.2015 8:10:47

                                GRUPA >> Jj, lovil jsem to v hlavě. Tak ještě jeden z hlavy. Demokracie je když dva vlci a jedna ovce hlasují, co bude k obědu. Svoboda je, když dáte ovci kvér....to ale uý není Freud:-)))

                                  NPěn_a - Profil | Út 1.12.2015 8:08:16

                                  Kajman60 >> Za pár let? Optimisto :-) Petici podepsals?

                                    NKajman60 - Profil | Út 1.12.2015 0:16:31

                                    ....-)..nebojte, za pár let nám a našim děckam seberů aji ty -luftovky....-((
                                    http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/2177-skotsko-​licencovani-vzduchovek

                                      NVL.K. - Profil | Po 30.11.2015 22:00:02

                                      Wright >> hahaha...co neuděla puška, to udělá tužka....si tam ty díry napíchal propiskou a woblbuje blboun :-)))

                                        NGRUPA - Profil | Po 30.11.2015 21:42:07

                                        Bacha >> je to přesně takto.