- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Šňůra z Číny ( e-bay)
Má někdo nějaké Špatné zkušenosti? Používá je někdo také?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Npodpinka - Profil | Út 27.10.2015 17:55:28
NAlfii - Profil | So 19.9.2015 23:07:02
Snuru sem porovnaval z Whiplash 0.18, 21kg,
Pevnost na vaze cca Spectra 8kg, Whiplash 12,5kg.
Prumer Spectra je tenci nez Whiplash spise bych rekl, ze Spectra 0.18 a Whiplash 0,20, ale prumer sem nemeril.
Oderuvzdornost o neco malo horsi nez Whiplash.
Stalost barvy asi nebude zavratna, ale to ukaze az cas. Zatim sem namotal na jednu civku a prsti tyden otestuji.
NxDanielS - Profil | Ne 16.8.2015 20:31:46
Nbart.bm - Profil | Ne 16.8.2015 20:26:48
Nnofish - Profil | So 15.8.2015 19:42:30
Moralizovat si samozřejmě můžeš. Mě už ta blbost přešla, pokud jde o určité věci. Platím státu už od 15ti (před tím taky, neřešil bych). Stát, kdykoli jsem něco potřeboval mi řekl, že nemám na nic nárok. Víc bych neřešil.
NxDanielS - Profil | So 15.8.2015 19:24:18
Nnofish - Profil | So 15.8.2015 18:46:06
NxDanielS - Profil | So 15.8.2015 18:38:49
U zboží do hodnoty 22 eur se neplatí clo, ani DPH. Na zboží v hodnotě od 22 do 150 eur se vztahuje DPH, nikoli clo. Zboží nad 150 eur podléhá clu i DPH.
NDavid1994 - Profil | So 15.8.2015 17:48:11
NFanaK - Profil | So 15.8.2015 17:04:32
NAlfii - Profil | So 15.8.2015 16:48:24
Nbart.bm - Profil | So 15.8.2015 16:40:07
NxDanielS - Profil | So 15.8.2015 16:37:58
NAlfii - Profil | So 15.8.2015 16:35:45
http://www.ebay.com/itm/Top-Quality-PE-Dyneema-Spectra-Extreme-Braided-Fishing-Line-2188yards-2000m-/380612129727?var=&hash=item589e4033bf
NFanaK - Profil | So 15.8.2015 16:31:03
Nbart.bm - Profil | So 15.8.2015 16:24:48
Nnofish - Profil | So 15.8.2015 15:06:33
Nnofish - Profil | So 15.8.2015 14:31:23
rozdíl viz obrázky
http://spincasting.ru/resources/images/news/fireline_crystal_micro.jpg
http://spincasting.ru/resources/images/news/alpha_line_hard_braid_8_micro.jpg
Nbart.bm - Profil | So 15.8.2015 14:23:47
Nbart.bm - Profil | So 15.8.2015 14:18:54
Nnofish - Profil | So 15.8.2015 14:07:39
Takovou jsem v číně nenašel. Je to hladké, jako dokonale hladké, jako vlasec. Výhoda při chytání v mrazu.
NFanaK - Profil | So 15.8.2015 14:05:12
Nbart.bm - Profil | So 15.8.2015 14:04:34
Nnofish - Profil | So 15.8.2015 13:58:35
Nnofish - Profil | So 15.8.2015 13:56:57
http://www.ebay.com/itm/SUFIX-Performance-Fuse-9-90-EUR-100m-Geflochtene-Angelschnur-Orange-/171733433995?var=&hash=item27fc1c3e8b
Nbart.bm - Profil | So 15.8.2015 13:53:07
Nnofish - Profil | So 15.8.2015 13:49:17
NAlfii - Profil | So 15.8.2015 13:45:50
NAlfii - Profil | So 15.8.2015 12:45:08
Nwaxmax - Profil | Čt 13.8.2015 7:15:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Noverseas - Profil | Čt 13.8.2015 0:57:07
Co se týče průměru a nosnosti, nelze ji srovnávat se špičkovými jako je WFT,PENN,STREN. Ty jsou také v jiné cenové oblasti.
Čína v Norsku dopadla nad očekávání, jediné co bych jí vytknul, byla v hloubkách nad 150m větší průtažnost oproti ostatním.Nic víc. Nasákavost, oděruvzdornost v pohodě.
Dával jsem ji kolegovi i na kaprařinu, zatím si nestěžoval. Za ty peníze za kterou se dá pořídit, zřejmě dobrá volba.
Karel
Nnofish - Profil | St 12.8.2015 23:01:57
Nkkkarlos - Profil | St 12.8.2015 22:52:49
Přesně tuhle i od tohoto prodejce mám na svém navijáku již třetí sezónu a naprostá spokojenost. Při testech přes digitální mincíř a vázání pomocí bezuzlů, nosnost kupodivu souhlasí. Což u některých šňůr renomovaných značek říct nemůžu...
Ntomas22 - Profil | St 12.8.2015 22:42:48
Nnofish - Profil | St 12.8.2015 22:41:01
Nnofish - Profil | St 12.8.2015 22:31:54
Průměr nevím, připadá mi, že u žádné pletenky nesedí, v porovnání s vlascem.
Beru spíš tu první. Nejslabší variantu. 0.24mm raptora na návazci s tím trhám, 0.26 jsem zkoušel posledně a taky. Kolega prý i třicítku. Asi záleží na uzlu. Od pletnky mám bezuzlovku.
Akorát co mě štve, že ty pletenky tak nelétají. Ale to všechny. Byl jsem zvyklý na hladké se "zapečeným" povrchem a tam je to daleko lepší. Ty Jsem ale v číně nenašel.
Tu druhou mám jednu špulku. Vypadá kulatá. Drží pěkně, ale už nevím co je to za průměr.
Proti oděru? Nevím no. Chytám hodně přes skály, po šutrech a tam mi nevydržela žádná nějak dlouho. Ale za ty prachy ji odříznu a pokračuju, a ne jako za 3Kč/m :-)
Si zkus spíš objednat třeba 100, nebo 300m a uvidíš, ne?
NFanaK - Profil | St 12.8.2015 22:19:20
Nnofish - Profil | St 12.8.2015 22:04:29
Subjektivně, když srovnám sufix matrix pro a stejnou čínskou, nevidím rozdíl. Kolega nechával testovat čínu a powerku a čína vyšla lépe.
Ale taky jsme měl špatnou čínskou, už od pohledu nebyla nic moc.
Mám vyzkoušené:
http://www.ebay.com/itm/291148903862 a http://jdem.cz/bs7sj2
Nbart.bm - Profil | St 12.8.2015 22:04:07
NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 12.8.2015 22:02:20
Njimmyfloyd - Profil | St 12.8.2015 21:44:13
NZdenal - Profil | St 12.8.2015 21:36:35
NTom.as2.0.0.0. - Profil | Po 20.7.2015 20:57:59
NKrpyK - Profil | Po 20.7.2015 20:48:25
Nhallis - Profil | Čt 15.5.2014 12:28:37
NKenty - Profil | Út 15.4.2014 22:21:14
Asi to taky bude taky kus od kusu.
Kamarád pojede teď do Norska a bude mít na jednom prutu šňůru z číny, tak pak dám info, jak to dopadlo:)
NSuli20 - Profil | Út 15.4.2014 22:09:56
Nsidla - Profil | Út 15.4.2014 20:59:50
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














