Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

NTicmin - Profil | Čt 15.6.2017 10:56:47

Flicek >> Myslím, že to je Jesen a jak já říkám jezírková forma:)) Letos už jsem chytil taky zlatou rybku, ale ne na řece.

    NLubo - Profil | Čt 15.6.2017 9:50:35

    tomsa >> staćí jedno. Aby neměla kosti :-))

      Ntomsa - Profil | Čt 15.6.2017 6:29:35

      Flicek >> Doufám, že jsi měl 3 přání

        NFlicek - Profil | St 14.6.2017 20:38:48

        Opavica dneska vydala svuj poklad.Zlateho karasa nebo kapora sem uz videl,dokonce sem videl i hada se plazit na zpatecku,ale totok to este ne.Ale sem stastny,ze sem cosik takoveho vytah na svazovce.Tak snad mi splni ty tri prani :-))))

          NDarďas - Profil | Pá 2.6.2017 9:09:26

          Opava v Třebovicích.

            NDědek - Profil | Pá 26.5.2017 7:39:05

            Lubo >> kecko :-)

              NLubo - Profil | Čt 25.5.2017 22:26:49

              tomsa >> za tu těžbu v Luhačkách je odpovědný Dědek s Fouňou. Oni mi řekli kam mám přjet, na který flek sednout a kam mám nahodit. Já vlastně už jenom trhal návazce, ztrácel krmítka a sem tam i vytáhnul rybu :-))))

                Ntomsa - Profil | Čt 25.5.2017 21:58:28

                Lubo >> HA a já ti dneska dovezl další čerstvou várku do Rybománie. A tak jsem na tebe myslel, když jsem je vybíral.....
                Pěkně jste s Dědkem potahali Luhačovické šupináče

                  NHora - Profil | Čt 25.5.2017 21:47:04

                  Dědek >> souhlas, co uzavřeli ocelárnu ve Víkovicích, tak vzduch je jak v Beskydech . . .

                    NDědek - Profil | Čt 25.5.2017 21:18:54

                    Lubo >> to je sprostá pomluva, ostravský vzduch, patří mezi nejčistší v Evropě

                      NLubo - Profil | Čt 25.5.2017 21:13:24

                      tomsa >> já mám taky jednu krabičku. Koupená minulý týden, tak taky mohu vypomoci. Teda jestli ještě žijou, bo těm hnojákům z Hlučína asi Ostravský vzduch moc nesvědčí, hned chcípnou. Ale je zajímavé, že u jiné značky hnojáků se to nestává, tak ti nevím .... :-)))

                        Ntomsa - Profil | Čt 25.5.2017 21:08:02

                        Dědek >> Neboj, ještě něco vyškrábnu.

                          NDědek - Profil | Čt 25.5.2017 21:07:22

                          tomsa >> Jinak Fouňa, má plný hnůj....

                            NDědek - Profil | Čt 25.5.2017 21:06:11

                            tomsa >> Tak se stav pro tu krabičku co si mi dal, je plná....

                              Ntomsa - Profil | Čt 25.5.2017 21:03:37

                              Chlapi všude plno závodů, hnojáka abys pohledal

                                NDědek - Profil | Čt 25.5.2017 20:56:24

                                Lubo >> já jsem nereagoval, bo sem si myslel, že mám vlčí mhu :-)))
                                Je to tedy fakt, že se ptal na hnojáky..... :-)))

                                  NLubo - Profil | Čt 25.5.2017 20:41:37

                                  tomsa >> už jsem viděl ve svém věku lecos. Šneky souložit, Trabanta co předjížděl Porsche, dokonce i sám sebe, jak jsem chytil rybu, ale tomsu shánět hnojáky ... to si musím někdy natočit na video :-)))

                                    Ntomsa - Profil | Čt 25.5.2017 20:24:58

                                    nofish >> Určitě nebudu moct dřív jak kolem 17 hod, Poladíme zítra

                                      Nnofish - Profil | Čt 25.5.2017 20:20:54

                                      tomsa >> kdybych nebyl na telefonu tak pošli sms, jdu brzo, musím nakoupit, musím na posudek k lékaři, zas dva roky v pr... atd. Ale pokud to půjde, tak bych něco vymyslel. Ozvi se a uvidíme. Na telefonu budu asi až po obědě, do té doby blázinec.

                                        Ntomsa - Profil | Čt 25.5.2017 20:10:52

                                        nofish >>
                                        Ahoj
                                        Dám ti zítra vědět, mám ještě něco na práci, ale večer někde sednu. Zítra zavolám.