Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

NŠUKI - Profil | So 17.6.2017 22:52:43

Kalma >> Jéééé,já to špatně napsal!!!! Co je mladé to má určitě dobré maso. Taková 20ka nebo 50ka ...to jenom tak pro porovnání, Ještě že moja už spí a nečte mi přes rameno :-)))

    NKalma - Profil | So 17.6.2017 22:46:59

    ŠUKI >> Vrahu:-))))

      NŠUKI - Profil | So 17.6.2017 22:43:29

      Kalma >> Co je malé to je milé a má to určitě dobré maso :-)

        NKalma - Profil | So 17.6.2017 22:32:07

        ŠUKI >> Byly malinké, ale vůbec se nebály. Kdybych chtěl, tak jsem je v pohodě odnesl. Staří byli asi na flámu a tak malí se mi motali doslova pod nohama:-)))

          NŠUKI - Profil | So 17.6.2017 22:22:40

          Kalma >> A s nádivkou to by byla dobrota lepší než candát :-))))

            NMilan 66 - Profil | So 17.6.2017 22:06:14

            diky borci.

              Ntomsa - Profil | So 17.6.2017 22:03:44

              Kalma >> Kočeny, jak si užívaj...

                NKalma - Profil | So 17.6.2017 21:37:51

                tomsa >> Díky za info;-) Odra byla na můj vkus kalná až moc, ale šel jsem na chvilku, tak jsem to přetrpěl s předpokládaným výsledkem "O":-))) Ale kdybych chtěl maso, tak ho tam bylo dost:-)))

                  Ntomsa - Profil | So 17.6.2017 21:29:48

                  Kalma >> V pohodě, prošel jsem od mostu v Děhylově po Jilešovice, průtok dobrý a voda trošku přikalená.
                  Na štěrku sedělo míň rybářů než na řece.

                    NKalma - Profil | So 17.6.2017 21:26:09

                    tomsa >> Tak jsem se asi spletl:-)))

                      NKalma - Profil | So 17.6.2017 21:24:54

                      Milan 66 >> Ahoj, dnes jsem byl na Odře, voda (průtok + hladina) v normálu, ale zakalená byla řádně. Myslím si, že Opava asi na tom bude stejně;-)

                        Ntomsa - Profil | So 17.6.2017 21:22:41

                        Milan 66 >> Milane voda je akorát, dneska jsem to obešel.

                          NFlicek - Profil | So 17.6.2017 20:28:17

                          Milan 66 >> Prutok i hladina je v normalu.Max to bude zakalene

                            NMilan 66 - Profil | So 17.6.2017 19:38:16

                            kucii jaka je reka po tech destich? je to chytatelne? nebo je to vysoke? chtel bych rano zkusit.

                            diky za info.

                              NMatez - Profil | Čt 15.6.2017 14:07:46

                              Flicek >> Je to klasický jelec jesen (Leuciscus idus) ale zlatá forma, vyšlechtěná k okrasným účelům. Také už jich mám pár chycených. V této zlaté formě je ještě hojný perlín ostrobřichý. U plotice, neříkám že zlatá forma není možná, ale normálně se nevyskytuje ani nešlechtí.

                                NLoveczhory - Profil | Čt 15.6.2017 13:15:29

                                Flicek >> u nás na vesnici soused pustil do rybniku okrasné karase a kapry..protože rušil jezírko na zahradě k vůli malému... ryby co pustil jsou rok od roku větší a krásnější na velké vodě rostou jako díve...

                                  NPuďa - Profil | Čt 15.6.2017 13:04:19


                                  Jede Čech na dovolenou k moři, tam si v klidu rybaří, když tu z ničeho nic najednou chytí zlatou rybku.
                                  Zlatá rybka povídá: "Když mě pustíš, tak ti splním dvě přání, já jsem totiž kouzelná zlatá rybka."
                                  On je sice překvapen, proč jen dvě, když v každé pořádné pohádce a v každém slušném vtipu se zlatou rybkou se vždycky splňují přání tři. Ale nakonec se dohodnou na dvou přáních, a zlatá rybka povídá: "Tak si přej své první přání."
                                  Čech se zadívá do zapadajícího slunce nad mořem a říká: "Tak já si teda přeju, aby to moře bylo plný piva."
                                  "Staniž se," řekla zlatá rybka a moře bylo plné piva.
                                  "A tvé druhé přání?" ptá se zlatá rybka.
                                  Čech se opět zamyslí a říká: "Tak ještě tři lahváče na ráno!"

                                    NTicmin - Profil | Čt 15.6.2017 12:23:36

                                    Flicek >> Já jen, že takové jsem viděl v Hornbachu:) Ať tak, nebo tak, je krásná! Na ukázku ta moje. Karas - u této ryby není pochyb:)

                                      NFlicek - Profil | Čt 15.6.2017 12:03:52

                                      tomsa >> Tak Sportka byla na rade jako prvni😅

                                        NFlicek - Profil | Čt 15.6.2017 12:02:57

                                        Ticmin >> Nevim mi to spise pripominalo plotici