Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Nnofish - Profil | Čt 25.5.2017 20:06:35

tomsa >> jestli máš tip na úhoře a kde nahrabat rychle rousnice, tak dej echo a k večeru skáču do auta. Nemám ty žížaly :-(

    Ntomsa - Profil | Čt 25.5.2017 19:58:57

    Puďa >> Viděl jsem, že se ti daří, krásné fotky, pěkné rybky.
    Splav je ještě trochu divoký, dneska jsem to oMRKnul,
    Kubo nemožu sehnad pořádné hnojáky, nevíš kde je koupit?
    Zítra sednu někde po proudu do půlnoci, uvidíme, pak ještě musím nahodit na Polské vodě a v neděli klubové závody. Vypadá to na vydařený víkend.

      NVodní kurka - Profil | Čt 25.5.2017 12:50:16

      tomsa >> Ahoj a zkoušel jsi to v Děhylově pod splavem?

        NRyben - Profil | Čt 25.5.2017 10:21:15

        tomsa >> zkus si koupit žížaly a pořáné futro :) dej pak vědět, mých 6 docházek není dostatečně relevantních....

          NPuďa - Profil | Čt 25.5.2017 5:51:20

          tomsa >> Kapříci do šedesáti, tloušťáci kolem pade, teď se rybám po velké vodě nechce...

            Ntomsa - Profil | St 24.5.2017 20:46:14

            Flicek >> Ještě projdu vodu, jak to klesne více, ale asi to lepší nebude.
            V pátek zalezu na Opavěnku na víkend a uvidím, co Opavka nabídne.
            uvidíme.........

              NFlicek - Profil | St 24.5.2017 20:39:23

              tomsa >> Fcilek sem tam dluho nebyl,roboty ze bych se s nu moch ozenit.Ale co sem tam letos zicnul,vlastne uz i loni,tak mam steiny problem.Jaksik se mi tam nedari.

                Ntomsa - Profil | St 24.5.2017 20:35:53

                Flicek >> Čekal jsem, že po velké vodě něco zobne, ale asi nevím jak na ně.

                  NFlicek - Profil | St 24.5.2017 20:33:51

                  tomsa >> Ja tam mam jedneho Tloustaka cosik kolem 40 cisel.Ale presne nevim,nemeril sem ho.

                    Ntomsa - Profil | St 24.5.2017 20:23:27

                    Jenom ze zvědavosti, chytil letos někdo nějakou větší rybku nad Jilešovickým mostem? Aspoň 40+.
                    díky

                      Nbariball - Profil | Po 22.5.2017 19:46:53

                      Tímto děkuji dlouholetému kamarádovi Puďovi, ktery se mimochodem minuly víkend oženil, za záchranu kvalitního cajku, který jsem pořídil za 6 500 - 7 000 Kč. Ma u me samozřejmě lahvinku.

                        NGašpi - Profil | Ne 21.5.2017 16:27:41

                        Puďa >> krásná práce, kvalitní cajk, naváže a může chytat....... (:o)

                          NPuďa - Profil | Ne 21.5.2017 15:54:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dneska nečekaný úlovek. Koukám si takhle do vody a vidím z bahna trčet konec prutu, hned jsem si vzpomenul na kolegu baribala, který tady dva roky nazpět litoval uplavaného prutu. No světe div se, po krátké bahenní lázni byl prut venku a zrovna ten baribalův....hned jsem ho kontaktoval a předal mu ho....to bylo radosti....po dvou letech ve vodě je ještě v solidní kondici.

                            Nnofish - Profil | So 20.5.2017 12:34:19

                            Puďa >> Chytej, co se da, za chvili tam mas o 13 kubiku vic :-)

                              NPuďa - Profil | So 20.5.2017 12:13:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Něco od vody.

                                NPuďa - Profil | Čt 4.5.2017 19:28:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dneska jsem se urval z práce a vyrazil na chvíli k tomu našemu "veletoku", pochodil jsem kus řeky a na rybu si taky šáhnul, takže spokojenost.

                                  NPilousek - Profil | Út 2.5.2017 16:43:07

                                  Puďa >> hezké fotky :)

                                    Nhroch jarda - Profil | Po 1.5.2017 20:50:39

                                    Puďa >> už klesá!!!!!!!!!

                                      NPuďa - Profil | Po 1.5.2017 14:57:26

                                      Dneska na špacíru kolem vody.

                                        Nnofish - Profil | So 29.4.2017 13:28:36

                                        mazar >> Jo, slunce v duši je to nejdůležitější. To pak vidíš všechno krásně, růžově... nebudeš nic řešit, vše ti bude jedno - 99% rybářů, co pak pláčou na mrku, jak je všechno špatně.
                                        Kašleme na feeder, jedem rafty? :-)