Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Nviceroy - Profil | Pá 27.1.2017 15:22:09

Ryben >> tam je na Sadrovne tech labuti fest to jsem zvedavy co s nima hodlaji delat ........

    NFlicek - Profil | Pá 27.1.2017 15:15:53

    ŠUKI >> Jo no o neco by to mohlo byt levnejsi.Urcite by to zaveseni slo vymyslet i nejak jinak.Ale ten okrouzek je celistvy coz je vyhoda,nema se jak rozpojit..Kdybych to odlival tam tam zatavim primo obratlik,ale u toho mi to prislo jako nejlepsi reseni.

      NŠUKI - Profil | Pá 27.1.2017 15:04:52

      Flicek >> A při větším odběru třeba 50ti kusů mi dal slevu sám víš kolik jeden stojí. Jinak tady a v krabičce.

      Sada těsnění o-kroužků, typ II, 279ks MAR-POL

      159,00 Kč
      Hobynaradi.cz

        NŠUKI - Profil | Pá 27.1.2017 15:02:08

        Dědek >> Ty tvrdší jsem často prořízl o karabinku na které to mám přidělané s obratlíkem.

          NFlicek - Profil | Pá 27.1.2017 15:02:07

          ŠUKI >> aha

            NŠUKI - Profil | Pá 27.1.2017 15:00:34

            Flicek >> Má to rozdělené půl na půl.

              NDědek - Profil | Pá 27.1.2017 14:55:04

              ŠUKI >> a jakou to má výhodu, že je o gumové? Vytahuje se to lépe z vázky, když to pruží?

                NFlicek - Profil | Pá 27.1.2017 14:51:12

                ŠUKI >> V rybarstvi na Kopecku prodavaji i loziska a gufera:-):-)To maji vietnamci?Ti tez prodavaju vsechno v jednym obchode :-)

                  NŠUKI - Profil | Pá 27.1.2017 14:45:59

                  Dědek >> Je to gumové těsnění a lepší jsou ty co se používají které těsní olej. Jsou poddajnější než ty které jsou určené do vody. Koupíš je třeba v rybářství Na Kopečku kde prodává bufera a ložiska.

                    NFlicek - Profil | Pá 27.1.2017 14:44:39

                    Dědek >> Jo je to normalni gumove tesneni

                      NDědek - Profil | Pá 27.1.2017 14:41:34

                      ŠUKI >> Honzo, ten kroužek je nějaká pryž?

                        NŠUKI - Profil | Pá 27.1.2017 14:38:20

                        Flicek >> Nevím možná menší pravděpodobnost u vázky? Kdysi jsem používal menší okroužky a když došly tak jsem ty velké takto zmenšil.

                          NFlicek - Profil | Pá 27.1.2017 14:32:47

                          ŠUKI >> Tez fajne.A co tam ma tan ventil guma za efekt?

                            NŠUKI - Profil | Pá 27.1.2017 14:31:08

                            Flicek >> Nazdar.Já dělám ještě takovou "malou" úpravu .Na okroužek natáhnu kousek ventilgumky.

                              NRyben - Profil | Pá 27.1.2017 13:56:51

                              Tak oficiální potvrzení ptačí chřipky u labutí v Opavě na sádráku!!!

                                NFlicek - Profil | Čt 26.1.2017 19:18:45

                                Kalma >> Diky,snazim se.

                                  NKalma - Profil | Čt 26.1.2017 19:15:11

                                  Flicek >> To krmítko vypadá skvěle!!!

                                    NFlicek - Profil | Čt 26.1.2017 17:55:28

                                    A jeste domaci vyroba pres dlouhe zimni vecery,muzu rvat o stopero.

                                      NFlicek - Profil | Čt 26.1.2017 17:47:41

                                      Tak priprava na sezonu pomalu zacina.Timto dekuji Tomsovi za super obchod.

                                        Ntomsa - Profil | Čt 26.1.2017 17:13:14

                                        Darďas >> Podle veterináře, je chřipka potvrzena u labutě sebraná pod Jilešovickým splavem. H5, N ještě neurčeno, tento stav k včerejšímu poledni.
                                        Slepice nech zavřené, nepouštěj je ven, neměli by se dostat do kontaktu s trusem ptáků. Pokud ti jich pár padne raději to nahlásit, ať se to nešíří.