- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Čínské lodní motory
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
10x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
JanS1973 - Profil | St 26.1.2022 8:51:31
P!F - Profil | Út 18.1.2022 17:44:25
FABi - Profil | St 1.5.2019 18:49:02
Husky 59 - Profil | St 17.4.2019 19:25:04
Riskovat? s číňanem.
No, na vodě riskuješ fždycky, co si budeme povídat. Příjde vítr, vlny a seš v řiti, třeba na blbým Orlíku. Pak tě zachrání jen slušná loď, výkon motoru a taky samozřejmě jeho spolehlivost.
Má to ale háček, protože 100% spolehlivý není nic. Smiř se stím faktem,že 85 % VŠECH průmyslovejch výrobků (vč. lodních motorů i toho tvýho) se vyrábí v Číně, ať už to má jakoukoliv "made in..."
Když je tam to správný made in , třeba Japan nebo France, tak je to pro tebe, ne žádná skutečná jistota, ale spíš "placebo efekt", kdy si v dobrý víře myslíš, žesis připlatil za kvalitu a spolehlivost..
Ne připlatilsi jen za vlastní blbost. Ale buď v klidu, neseš jedinej a pro ty chytřejší, než seš ty je to dobrej byznys. prodávaj kavkám pozlátko. Nevěř fejkům - recenzím!
A vo- vo tom to je
Esox 2 - Profil | Ne 24.3.2019 17:55:46
Purista - Profil | Ne 24.3.2019 16:23:05
mohl by mi někdo dát pár tipů na spalovák k člunu ve velikosti kolem 300? Rád bych koupil nějakého asi Kolibri s nafukovacím kýlem a pevnou podlahou z překližky. Výkonově si nechám poradit, občas bych se s tím i rád projel na celý den po Vltavě ve dvou na vejlet. Ale jinak spíše chytačka dravců na přehradách. Zatím takhle hodně obecně. Elektro nechci kvůli výdrži, není to na dlouhé ježdění a mít v člunu 2*40 kg baterek je asi blbost..
Předem se omlouvám za přiblblý dotaz, ale je to takový nástřel moc nevím, kde se jinde zeptat, protože nemám nikoho, kdo čluna má...
Purista - Profil | Pá 1.3.2019 18:51:48
Robo2 - Profil | St 19.12.2018 7:41:39
Mám i motor Hidea , údajně licenční Yamaha a musim říci , že dobrý až na pár detailů .
Osobně si myslím , že na staré japonské dvoutakty co přežijí dvě generace současná produkce nemá ..Ale tak je to dnes se vším . Jen ty platy na ten konzum v naši montovně moc nemáme ..o;(
Vladk - Profil | Út 18.12.2018 23:54:57
Palusko - Profil | Út 18.12.2018 21:02:12
sven - Profil | Út 18.12.2018 17:17:54
https://www.youtube.com/watch?v=Etf3yMznKN4
https://www.youtube.com/watch?v=9keB8luTHRo
Pimbo - Profil | Út 18.12.2018 15:38:21
sven - Profil | Po 17.12.2018 21:06:22
https://funsormarine.en.made-in-china.com/product/HCZmguMJgVkE/China-Tohatsu-Outboard-Motor-Two-Stroke-Four-Stroke-Outboard-Engine-for-Sale.html
xDanielS - Profil | Po 17.12.2018 21:04:39
Husky 59 - Profil | Po 17.12.2018 20:41:33
Chlapci z číny dělají dneska fšecko. I přívěsný lodní motory. Existuje jedna echt čínská fabrika Zongshen. Je to asi druhej největší výrobce "malejch" spalovacích motorů nasvětě. Tam se ráno vyrábí Yamaha, dopolednne Selva , po obědě Tohatsu, odpoledne Johnsson, na noční Envindure. Nazítří jde do výroby motor Paggio, BMV a světedivse Harley Davidson. Třetí den dělaj Parsuny, Hidea a Zongshengy bez masky..a tak to tam pokračuje .
volové, nehrajte si v dneštním globalizovaným světě na značky, jinak budete zapitomce a za kavky (za hodně peněz "čínskou yamahu)
sepl - Profil | So 25.8.2018 20:58:16
wlady111 - Profil | Ne 3.6.2018 20:25:26
Krupito - Profil | Ne 3.6.2018 12:56:27
Calex - Profil | Pá 1.6.2018 9:06:05
esoxboy - Profil | Pá 1.6.2018 8:50:24
Krupito - Profil | Pá 1.6.2018 8:41:39
wlady111 - Profil | Pá 1.6.2018 6:47:18
daviddek3 - Profil | Po 6.6.2016 21:11:31
svec - Profil | Po 6.6.2016 20:37:21
Petr 21 - Profil | Čt 14.4.2016 12:38:12
NOVAS - Profil | Pá 25.3.2016 19:51:01
packa - Profil | Po 6.4.2015 18:10:24
mam takovej pocit že to tenkrat nabizeli jako sadu s gumakem-ja to tenkrat mel z reklamace-gumak se rozlepil
obcas to vozim jako zalozak
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59867
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Lodě - Loďky - Lodičky18426
Udírny a uzení51139
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
Rybářsko-houbařské jádro .-)45006
Seznam spolehlivých bazaristů a poděkování jim.1507
Psi, pejskaři, rybáři7901
Kdo z vás je tady řezník?824
ORLÍK - volná diskuse240486
Kde to žije - všechna témata
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













