A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Njaa1959 - Profil | So 26.12.2015 23:27:17

    zelí >> Možná je to tam zrovna proto, že je to takový ostrov mezi civilizací. Tak ať Ti ( a těm obyvatelům) to tam dlouho vydrží.

      Nzelí - Profil | So 26.12.2015 23:17:47

      jaa1959 >> je to tam neuvěřitelne,a to si vem ze se nachazí v Praze.Dnes kdyby me jeden pošahanej pareček,ktery se rozhodl ze si bude delat selfee uprostred bazin nevyplasil vsechny volavky,tak jsem se snad z nich udelal.Zvedlo se jich na oblohu co jsem napočital 14 ks popelavých a 6 bílých:-((( Kroužili a ja se modlil aby sedli,bohuzel...

      ..a to neni všechno: potapky malé,ruzné kachnicky,nutrie atd atd

        Njaa1959 - Profil | So 26.12.2015 23:12:56

        zelí >> Jo, jsou celkem běžné. Ale jinak tedy smekám před tvou lokalitou, učiněný ráj.

          Nzelí - Profil | So 26.12.2015 23:08:33

          jaa1959 >> sakra ale tech tam bylo stovky.Vzdy priletelo hejno a to byl rachot

            Nzelí - Profil | So 26.12.2015 23:07:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            i labutě se tam vrátili,tak snad budou na jaře mladé a doufám že zase nebudu volat hasiče,aby posbírali chudery pochcípané

              Njaa1959 - Profil | So 26.12.2015 23:07:51

              zelí >> Kvíčala.

                Nzelí - Profil | So 26.12.2015 23:04:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                :-)

                  Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:53:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Klucí a tohle je co za ptaka??? bylo jich tam mraky!!!!

                    Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:52:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    :-))

                      Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:51:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      :-)

                        Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:50:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        na vlastnoručně pověšené gule:-))

                          Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:49:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ,,,,,

                            Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:48:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ,,,,

                              Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:47:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ,,,

                                Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:46:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ,,

                                  Nzelí - Profil | So 26.12.2015 22:45:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnešní navsteva meho oblibeneho mokradu a byla to parada

                                    NBacon - Profil | Pá 25.12.2015 16:46:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Nastal čas zalést do dílny :-)

                                      Nzelí - Profil | Čt 24.12.2015 21:11:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ....

                                        Nzelí - Profil | Čt 24.12.2015 21:03:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        JirkaF >> dekuji!!!!!

                                        ,objevil jsem v ZOO strom,ktery byl ověšen pamlskama pro ptacky.Bohuzel dnes bylo zase tak zataženo a mlhavo že to bylo hrozné

                                          NJirkaF - Profil | Čt 24.12.2015 20:47:25

                                          zelí >> móóc hezký ..