EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Ndizlektik fídža - Profil | So 28.10.2017 8:21:15

Míra59 >> no bude to zajímavý )))) za tyden letíme

    NMíra59 - Profil | Pá 27.10.2017 8:09:38

    Tam kde bývá voda se dnes pasou ovce...:o))

      NMíra59 - Profil | Pá 27.10.2017 8:08:12

      S vodou je to nyní docela bída,minulí pátek bylo něco málo přes 13 m minus oproti normálu...

        NMíra59 - Profil | Pá 27.10.2017 8:05:56

        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 17.10.2017 23:31:51 >> Tady máš pár aktuálních fotek z minulého týdne.....tohle místo by jsi měl dobře znát.....:o)) ikdyž s vodou vypadá asi jinak:o))

          Ndizlektik fídža - Profil | Út 17.10.2017 23:31:51

          hivi >> snad se mi nevybije foťak a něco cvaknu))))

            Nhivi - Profil | Út 17.10.2017 19:36:45

            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 17.10.2017 9:19:40 >daj potom foto aký je stav vody v novembrovom potôčiku😆

              NRed carp - Profil | Út 17.10.2017 16:45:18

              Zdar,
              tak konečně mám čas dát pár fotek.
              S rybama je to rok od roku horší, ale je tam krásně. Letos jsme měli profi kuchaře, tak jsme z toho měli pěknej zájezd :-)
              Masakr na candátech, kterej teď probíhá na přehradě se na rybách myslím opět pěkně podepíše.
              Rybičkáři jim dávaj nechutný kapky.
              Cestou zpět doporučuji návštěvu moře v Lloret de mar a tradiční bufet.
              Počasí bylo luxusní, teplo, bezvětří. Cestou zpět 3C.
              Jestli to v práci doženu včas, tak bych chtěl ještě letos zvládnout moře s tuňáky.

                NLucPav - Profil | Út 17.10.2017 9:45:16

                Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 17.10.2017 9:19:40 >> zase ryby budou na husto :-)

                  Ndizlektik fídža - Profil | Út 17.10.2017 9:19:40

                  hivi >> 4 letime to tam bude jen potuček ))))

                    Nhivi - Profil | Út 17.10.2017 7:28:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    novaroma01 - >tak teraz bola o 12m dolu oproti marcu....a každé ráno išla cca o 10cm dolu,ryba na gumky moc nereagovala,ale rybyčkári "to bol masaker"😦

                      NRed carp - Profil | So 30.9.2017 8:49:39

                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 29.9.2017 20:28:43 >> Chiprana

                        Ndizlektik fídža - Profil | Pá 29.9.2017 20:28:43

                        Red carp >> no jak se to jmenuje ??? ale stojiš na mostě si myslim ))

                          NRed carp - Profil | Pá 29.9.2017 14:35:40

                          marry.24 >> Další kvíz

                            Nmarry.24 - Profil | Pá 29.9.2017 11:55:34

                            Red carp >> není to náhodou u Výtisky? Nebo se pletu, můžeš dát víc fotek.

                              NRed carp - Profil | Pá 29.9.2017 11:46:43

                              ... 566

                                NRed carp - Profil | Čt 28.9.2017 20:50:03

                                novaroma01 >> To se zase naběháme k vodě :-)

                                  Nnovaroma01 - Profil | Čt 28.9.2017 19:25:13

                                  Red carp >> Teť sem se vrátil.Stav vody je zhruba jako v r.2012.Takže pod mostem v Cape se zelená tráva a bodláky.

                                    NRed carp - Profil | Čt 28.9.2017 7:38:25

                                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 27.9.2017 22:02:13 >> Jedeme až úplně dozadu, tak zase budeme chytat na potůčku :-)

                                      Ndizlektik fídža - Profil | St 27.9.2017 22:02:13

                                      Red carp >> prej hodněěě malo vody takže rybí polivka ))))) ja jeztli seženu parťaka tak 4 az 11 listopadu

                                        NRed carp - Profil | St 27.9.2017 9:04:12

                                        Zdar, tak jak to tam vypadá? Jedeme na ně.