EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě | MRK.cz

EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NHK - Profil | So 8.4.2017 16:46:56

Ryby berou a ještě k tomu hezké počasí ....

    Ndizlektik fídža - Profil | St 22.3.2017 7:26:53

    richi69 >> tak ať to kouše

      Nturbo7 - Profil | Út 21.3.2017 18:27:13

      richi69 >>
      jedeš ?

        Nrichi69 - Profil | Út 21.3.2017 16:57:25

        v patek....

          NHK - Profil | St 18.1.2017 16:46:27

          V zimě něco na pokochání. Příroda na Ebru.

            Ndizlektik fídža - Profil | So 12.11.2016 21:24:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Stroft >> jo ale vetsina byly do 65 ....ale co byly kluci vedle tak čapli naky pekny a jednoho kolem 90 takze tam jsou i velky ale proste je lidi drtěj a kdyz jsme tam byli tak akorat probyhali zavody v lovu black bassu tak jsme se byly podivat akorat bylo vyhlaseni a ryby nosily z bazenku spatky do ebra .....ty lodě to byl masakr

              NStroft - Profil | So 12.11.2016 11:27:16

              Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 12.11.2016 10:52:23 >> Trefili jste na candáta většího než 60cm? My ne, nechápu co se děje:-(

                Ndizlektik fídža - Profil | So 12.11.2016 10:52:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                No proste ráj

                  Ndizlektik fídža - Profil | So 12.11.2016 10:47:49

                  ,,,

                    Ndizlektik fídža - Profil | So 12.11.2016 10:45:37

                    ...

                      Ndizlektik fídža - Profil | So 12.11.2016 10:43:44

                      ..

                        Ndizlektik fídža - Profil | So 12.11.2016 10:22:12

                        tak pár fotek jak jsem slíbil zase bylo faj u sumci.com je to prima sestava pažoutu a už se knim těším na jaro cca začatek dubna

                          Ndizlektik fídža - Profil | So 22.10.2016 7:40:25

                          Stroft >> dobrá rada nad zlato ....tak petruv zdar at to cinká :-))

                            NStroft - Profil | Pá 21.10.2016 22:39:48

                            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 21.10.2016 10:11:50 >> chytej fidzovky a monstra nechej nám.jedeme ve středu.:-)

                              Ndizlektik fídža - Profil | Pá 21.10.2016 10:11:50

                              tak zítra vyrážíme do Caspe ke klukum ze sumci.com tak se tam třeba uvidíme jestli někdo jedete
                              PS: nefotit když se.. :-)))))

                                Ndizlektik fídža - Profil | So 15.10.2016 8:08:55

                                Ňaky aktualni info jak to vešpaňu teď vypadá .....za tyden letíme do země zaslíbené

                                  NMíra59 - Profil | Ne 25.9.2016 20:12:56

                                  Poslední východ slunce

                                    NMíra59 - Profil | Ne 25.9.2016 20:09:56

                                    V úterý jsem se vrátil z dovolené na Ebru, tak přidám také jednu fotku do placu.
                                    Docela se zadařilo nad očekávání....:o))

                                      Ndizlektik fídža - Profil | So 27.8.2016 12:44:13

                                      koukám že jsem sem zapoměl dodat ty fotky z jara joooooco já můžu slíbit to vám nikdo nedá .-)))))) snad se polepším jak najdu fotky .....jinak už se mi to zase krátí 22.-29.10. směr Špáňo a po super jarní výpravě opět za sumci.com .....jede někdo ve stejný termín ať vím ským se srazím v noci na lodi :-)))))