EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | Po 18.5.2015 19:49:37

novaroma01 >> Dík, vám taky.

    Nnovaroma01 - Profil | Po 18.5.2015 19:46:08

    Red carp >> Aha,takže se budem střídat.No tak snad někdy příště,a ať se vám to vydaří.

      NRed carp - Profil | Po 18.5.2015 19:42:29

      novaroma01 >> Nevím, my odjedeme asi už 12.9.. Polovina letadlem, polovina autem. Jarda jde už 12.9. večer v čechách na oslavu 60 narozenin, tak spěchá.

        Nnovaroma01 - Profil | Po 18.5.2015 19:39:56

        Red carp >> Mi taky,takže se možná potkáme?Odjíždíme z čech 12.9 a plánujem 13.9.že tam budem.A potom uš 10 dnů naprostá pohoda a relax.

          NRed carp - Profil | Po 18.5.2015 19:36:20

          novaroma01 >> Tentokrát k Michalovi K.

            Nnovaroma01 - Profil | Po 18.5.2015 17:55:22

            Red carp >> Tak to jedem skoro stejne,mi o týden později.Kam jedeš?

              Nturbo7 - Profil | Po 18.5.2015 10:22:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              něco málo ze spodní přehrady

                Nsimek - Profil | Pá 15.5.2015 5:42:26

                Ahoj, jestli někdo nevíte kde to je a jak to tam vypadá? Diky

                  Nminn - Profil | Čt 14.5.2015 22:58:13

                  simek >> A co potřebuješ vědet? Pepu znám osobně.

                    NFugasm - Profil | Čt 14.5.2015 22:55:50

                    Tak mi zbývá 11 hodin a směr Espaňa ještě že táhnu karavan budeme koukat na naše hochy jak to v Praze válej.

                      Nsimek - Profil | Čt 14.5.2015 6:47:31

                      Ahoj, slyšel jsem, že Pepa Hupak otevřel nějaký nový kemp na Ebru. Nevíte nějaké podrobnosti. Dik

                        Ndizlektik fídža - Profil | St 13.5.2015 17:28:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        konečně jsem stáhnul fotky tak něco přidám

                          Nrichi69 - Profil | Pá 1.5.2015 11:57:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          malý muž a velká voda....

                            NProchy - Profil | So 25.4.2015 16:17:40

                            Tak odedneška ještě 140dní a jedem.

                              Ndizlektik fídža - Profil | Pá 24.4.2015 23:02:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              čao tak jsem psal včera do sumcařiny a dneska to tam není divný ...no nic makačka od rána do večera přes vlačka večer bojky naspáno asi 24dodin za týden fakt jsme z petrem makali na sto procent a uspěchy se dostavily sice ne EMA ale ryby pěkný jelikož se mi předposlední den pos.al mobil je v opravně a nemužu vložit foto :-( tak až petr se dostane k PC něco vloží ...všechny ryby cinkali na jeho klacky takže já jen fidžovky a candoše a okáče všichni výme na co jsme je potřebovaly ale pšt .-) a jednoho podseklýho kapra ...ale spolupráce z petrem super a týmová práce na jedničku kousalo to dobře voda se furt ohřívá 15-16-17 ostatní měli taky spousty záběrů takže to jde dobře když tomu člověk dá 100% klucí co jeli snámi tak nej 211 a načapali každý vlasně jenom já ne :-)))))

                                Nrichi69 - Profil | Pá 24.4.2015 18:54:37

                                asi ho sežrala EMA !!!

                                  Nhivi - Profil | Pá 24.4.2015 17:30:28

                                  turbo7 - 24.4.2015 16:32:45 >asi to tam ide,nemá čas dávat sem reportáže:)

                                    Nturbo7 - Profil | Pá 24.4.2015 16:32:45

                                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 16.4.2015 8:16:2
                                    Nějak s tou reportáží z výpravy Filipe otálíš !

                                      NJaLi - Profil | Čt 16.4.2015 8:50:53

                                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 15.4.2015 22:18:09 >> určo dej report, já bych jel hned, ale není ani čas ani peníze, tak třeba někdy příště.