EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Ndizlektik fídža - Profil | Čt 16.4.2015 8:16:28

turbo7 >> ok

    Nturbo7 - Profil | Čt 16.4.2015 5:39:19

    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 15.4.2015 22:18:09 >>
    Tak to určitě nezapomeň dát nějaký info, a popřř. i dokumentaci.

      Ndizlektik fídža - Profil | St 15.4.2015 22:18:09

      JaLi >> jestli to donesu na letiště :-)) díky budu se snažit ....a taky snažit dát ňáký report .-)

        NJaLi - Profil | St 15.4.2015 22:13:51

        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 15.4.2015 22:10:44 >> tak si to užij a dobře zachytej.

          Ndizlektik fídža - Profil | St 15.4.2015 22:10:44

          Tak zítra odlet směr SP potřebuju nějakýho šerpu tohle asi neutahnu :-)))

            Nroman777 - Profil | St 15.4.2015 11:30:49

            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 14.4.2015 23:08:09 >>
            Díky, vám taky..

              Ndizlektik fídža - Profil | Út 14.4.2015 23:08:09

              roman777 >> prej to teďka dobře žere dole tak možná se taky vydáme na den dva na horní ale když to bude žrát dole tak na co se hrnout nahoru no uvidíme možná jen aby petr viděl taky horní.... tak ať se daří ať se ohýbají klacky čago

                Nroman777 - Profil | Út 14.4.2015 19:31:55

                Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 14.4.2015 15:59:48 >> se zastav ty na horní na pívo, stejně tam budete jezdit :)

                  Nturbo7 - Profil | Út 14.4.2015 19:18:20

                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 14.4.2015 18:08:14 >>
                  A jak se na něj budeš těšit, až už budeš mít jen tyhle schody před sebou.

                    Ndizlektik fídža - Profil | Út 14.4.2015 18:08:14

                    turbo7 >> jééé už se těším jak zahlídnu tuhle smečku a hospůdku nad vodou tam to chutná uplně jinak když koukáš na ebro

                      NBušák - Profil | Út 14.4.2015 17:21:13

                      turbo7 >> to je taky fakt,tak třeba čapnou tu Emu a bude vystaráno

                        Nturbo7 - Profil | Út 14.4.2015 17:06:37

                        Bušák - 14.4.2015 16:44:22
                        Však ho ,, hafík,, ohlídá, aby to nepřehnal !!!

                          NBušák - Profil | Út 14.4.2015 16:44:22

                          turbo7 >> von si jich dá víc,taky mu chutná

                            Nturbo7 - Profil | Út 14.4.2015 16:27:00

                            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 14.4.2015 15:59:48 >>
                            Tak si dej jednoho točenýho San Miguela i za mně.

                              Ndizlektik fídža - Profil | Út 14.4.2015 15:59:48

                              roman777 >> letíme 16.4 a budeme na spodní na ranči tak se zastav na pívo

                                Nroman777 - Profil | Út 14.4.2015 14:11:30

                                Je to na rychlo..ale kdyby náhodou někdo chtěl vzít 17.4 nebo 18.4 na ebro tak není problém jedu sám autem..

                                  Ndizlektik fídža - Profil | Po 13.4.2015 9:54:40

                                  tak za 4 už je to skoro tu... náký aktualní info jak to kouše ?

                                    Ndizlektik fídža - Profil | Ne 12.4.2015 9:11:09

                                    richi69 >> tak tolik místa asi nebude pažoute ...asi se budeš muset zakousnout na letišti za křídlo :-)

                                      Nrichi69 - Profil | So 11.4.2015 19:08:29

                                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 11.4.2015 13:39:59 >> schovat do klidu a před manjelkou!!!!

                                        Ndizlektik fídža - Profil | So 11.4.2015 13:39:59

                                        richi69 >> a potřebuješ tam něco odvést ....nebo se mi chceš schovat do bagáže :-)