EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nrichi69 - Profil | So 11.4.2015 11:03:21

Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 11.4.2015 10:37:48 >> ok počkám....

    Ndizlektik fídža - Profil | So 11.4.2015 10:37:48

    richi69 >> ještě jsem to nezabalil až ve středu

      Nrichi69 - Profil | So 11.4.2015 10:34:10

      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 11.4.2015 9:32:45 >> nemáš misto v batohu??!!

        Ndizlektik fídža - Profil | So 11.4.2015 9:32:45

        tak za za 5 jsem na rači kuwa dištak se někdo stavte na pivko ....ještě sem lupnu předpověď mělo by být dobře http://www.eltiempo.es/mequinenza.html

          Nturbo7 - Profil | Ne 5.4.2015 16:19:41

          richi69 >>
          Tak jak je vidět, malej byl očividně spokojenej.I tak to pro něj byl určitě pěkný zážitek.

            Nrichi69 - Profil | Ne 5.4.2015 15:36:06

            kuřecí paela a každodení candát na všechny zpusoby...

              Nrichi69 - Profil | Ne 5.4.2015 15:27:18

              nazdar tak jsme doma...čtyři dny foukalo jako blázen(pouštěli jsme draky z igelitek,procházky atd) pak se to trošku uklidnilo,voda špinavá jako kafe,ale pomalu se čistí ,upouští asi tak 15cm za den,candáti pomalu ale jistě začínají brát,musí se však hledat, berou tak opatrně, že je problém poznat záběr ,několik ukousnutých ucásku....,sumeček jeden,a jeden okounek,jinak spokojenost ,letadlo nespadlo.....

                Ndizlektik fídža - Profil | So 4.4.2015 14:29:27

                hivi >> a jak jste dopadli a kdy jste tam byli u martina ?

                  Ndizlektik fídža - Profil | So 4.4.2015 14:28:28

                  hivi >> díky už se nemůžu dočkat

                    Nhivi - Profil | So 4.4.2015 9:54:07

                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 4.4.2015 9:15:06 >tak nech sa dari

                      Ndizlektik fídža - Profil | So 4.4.2015 9:15:06

                      tak za 12 juchuuuu od zítra 4dni volno zařídit ňáký drobnosti pojistku atd pak do rachoty a pak další volno už na Ebříčku

                        NProchy - Profil | Pá 3.4.2015 19:00:14

                        HK >> hlavně nám tam něco nechte

                          NProchy - Profil | Pá 3.4.2015 18:59:17

                          novaroma01 >> ještě ne dám vědět

                            Nnovaroma01 - Profil | Pá 3.4.2015 10:06:32

                            Prochy >> Máš uš vybranou nějakou šňůru?Budeš brát tu Huprovku?

                              NHK - Profil | Pá 3.4.2015 9:53:30

                              Už to začalo!!!!

                                NProchy - Profil | Pá 3.4.2015 8:32:47

                                Jindro ještě 162 dní a jedem.

                                  Nnovaroma01 - Profil | Čt 2.4.2015 21:58:07

                                  Zdravím všechny "postižené Ebrem" Nechal jsem předělat auto na plyn a chtěl bych se zeptat těch,kteří tam jeli s plyňákem,jaké měli zkušenosti s tankováním.Měli jste svoje nástavce a jaké?A byl někde nějaký problém,nebo šlo vše hladce?Kdo k tomu máte co říct,poraďte.Třeba i do sz.Díky.

                                    NChramy - Profil | St 1.4.2015 11:00:12

                                    richi69 >> Zdar vzejtra a pozejtri by se mel vitr zlidnit. Co ryby pochytali jste něco? Pozdravuj Michala

                                      Nrichi69 - Profil | St 1.4.2015 10:47:36

                                      vubec zadna zmena jeste se ochladilo zeli tezkoneco udelam s terminem kdyz mam letenky pul roku dopredu a vetru desti porucit neumim bo nejsem soudruh ale dnes otp se to zlomi cus

                                        NBušák - Profil | Út 31.3.2015 23:02:15

                                        richi69 >> celkem hustý teda stále,díky