EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nzelí - Profil | Út 31.3.2015 22:01:38

richi69 >> kdyby jsi jel na 14 dni tak od nedele uz bude klidek!!

    NHK - Profil | Út 31.3.2015 21:27:57

    richi69 >> ale zase pouštíte draka,ne?

      Nrichi69 - Profil | Út 31.3.2015 18:39:04

      aktualne z ebra: tri dny koukame na metrove vlny a doufame ve zlepseni. ze brehu minimalni uspech. pro MRK richi69

        NHK - Profil | Ne 29.3.2015 21:37:23

        JÓ , dá se i na Ebru vyhořet!!!

          NShaker - Profil | Ne 29.3.2015 19:46:54

          Noo žádná sláva to nebyla vymrzli jsme pořádně. Ale aspoň vim na co se po druhé připravit

            NMB - Profil | Ne 29.3.2015 19:00:41

            Viktorin >> a taky pěkně zmoknout no ňi?

              NViktorin - Profil | Ne 29.3.2015 18:57:52

              Podle toho zápisu nejenom vyhořet ale i zmrznout.

                NDalas - Profil | Ne 29.3.2015 8:47:36

                Shaker >> jo i na Ebru se dá vyhořet...nejsi první, ani poslední.

                  NShaker - Profil | So 28.3.2015 22:18:43

                  Dnes návrat z Ebra (Caspe) pobyt 9 dnu. pul dne sluníčko pak 4 dny déšť. zbytek sluníčko ale studený vítr... Teploty: 3-5° noc 8-12°den. Voda kalná zvýšena hladina. aktivita ryb: kapři bez aktivity. candáti aktivita velmi slabá (převážně velikost 40cm) a sumci se na vabku zvedli ale bez záběru na pelety žádný záběr

                    Nrichi69 - Profil | So 28.3.2015 16:11:26

                    zelí >> jo a obchody taky fungují ,náký love máme sebou....

                      Nrichi69 - Profil | So 28.3.2015 15:41:22

                      zelí >> neboj dva plný pytlíky má ještě kolega.......

                        Nzelí - Profil | So 28.3.2015 13:11:08

                        richi69 >> ty tam jedes jen na 24 hodin??:-)))

                          Nrichi69 - Profil | So 28.3.2015 9:57:43

                          nastartováno....

                            Nzelí - Profil | St 25.3.2015 23:22:52

                            minn >> nojo ale mladej tem rumum asi moc nedal co??:-))

                              Nminn - Profil | St 25.3.2015 23:17:49

                              zelí >> No hrůza to úplně nebyla, ale skoro. Něco jsme pochytali na mrtvou rybku ze dna, ale to mě moc neba. Vláčka byla úplně v haj...
                              Ale zase jsme otestovali všechny druhy rumů co maj v Caspe. A že jich tam maj!

                                Nzelí - Profil | St 25.3.2015 22:55:50

                                minn >> jsi se ani nepochlubil jak to tam s vama dopadlo??? Asi hruza co???

                                  Nminn - Profil | St 25.3.2015 22:39:26

                                  HK >> No to si děláš srandu s tou druhou fotkou, já tam byl před třema nedělema, když měla přehrada 102 % byla nacpaná k prasknutí, ale tohle je taky pěkný, to můžete zkrz tunýlky jezdit divokou vodu na kajaku.

                                    NHK - Profil | St 25.3.2015 21:06:49

                                    Naše večeře a aktuální stav vody :( vše z řeky Guadalope ......už tady hodně dlouho nebyly povodně!!! :(

                                      Nturbo7 - Profil | Ne 22.3.2015 15:44:55

                                      Nějaké aktuální zprávy a nebo fotky by nebyly ?

                                        Nrichi69 - Profil | So 21.3.2015 0:28:23

                                        přeji fšem krásné jaro a hlásím 7dní do odletu....