EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě | MRK.cz

EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NBušák - Profil | Po 16.3.2015 10:59:01

Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 16.3.2015 10:53:56 >> tak doufám že s Ranařem čapnete konečně Emu

    Ndizlektik fídža - Profil | Po 16.3.2015 10:53:56

    taky se mi to krátí už jen měsíc a jedu na semhle tak fajn místo http://www.ranchorioebro.cz/

      Nnovaroma01 - Profil | Ne 15.3.2015 10:11:27

      Prochy >> Jestli budeš mět místo,tak bych jel s tebou:)))

        NProchy - Profil | Ne 15.3.2015 10:08:18

        Já tam jedu za 181dní.Jinak jsem tam byl také spokojenej.

          Nrichi69 - Profil | Ne 15.3.2015 10:03:09

          turbo7 >> jo jo já jsem tam taky spoky

            Nturbo7 - Profil | Ne 15.3.2015 9:01:27

            richi69 >>
            Tam jsme byli vloňi. Celkem pohodová rybařina. společně s grůpou MATESLOV.

              Nrichi69 - Profil | Ne 15.3.2015 8:55:16

                Nturbo7 - Profil | Ne 15.3.2015 7:55:17

                richi69 >>
                A kam jedeš přímo ?

                  Nrichi69 - Profil | Ne 15.3.2015 7:25:49

                  hezkou neděli.... máme to ze 13!!!

                    NHK - Profil | Út 10.3.2015 20:01:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jsme už na suchu. Teď probíhají úklidové práce. Candáti berou.

                      Nturbo7 - Profil | Út 10.3.2015 15:55:02

                      HK >>
                      Ahooj.
                      Tak už jste konečně na suchu ? A co ryby,jak to s těma vypadá.

                        NHK - Profil | Po 9.3.2015 1:06:08

                        richi69 >> Cus. Voda se vraci do normalu... Jeste par cisel a jsme v klidu...

                          Nrichi69 - Profil | Ne 8.3.2015 15:27:32

                            Nrichi69 - Profil | Ne 8.3.2015 15:27:08

                            pomalu ale jistě to klesá u Michala cca 10cm

                              Nrichi69 - Profil | So 7.3.2015 10:01:10

                              nějaký novinky??

                                NDalas - Profil | Pá 6.3.2015 16:34:02

                                HK >> nevadí)

                                  NHK - Profil | Pá 6.3.2015 14:22:04

                                  Dalas >> ....... já jsem se spletla SZ :D