EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nrichi69 - Profil | Pá 6.3.2015 6:02:36

hmm

    NMrazik74 - Profil | Út 3.3.2015 20:15:58

    Dalas >> Ukazováček směrem k obloze? Pohled udiveně upřený spolu s ním - co že to ten blbec myslí!! Bůh ví!! ( a dost možná ani ten ne )

      NWsaW - Profil | Út 3.3.2015 19:48:44

      Dalas >> Velice dobra otazka. Mam ale obavu, ze to nebude nikdo vedet. Pokud je mi znamo, tak zatim neexistuje metoda pro mereni mnozstvi
      sedimentu neseneho rekou za povodne. Pocitat se to na jen na zklade nejakych rovnic. Ale vysledky jsou nevalne... existuji ale metody jak urcit kolik sedimentu se behem povodne ulozilo...

        NDalas - Profil | Út 3.3.2015 18:10:25

        Mrazik74 >> čau, mě by zajimalo co mi ale stejně neřekneš, bo to vědět nemožeš- o kolik po takové velké vodě ubyde v přehradě vody a přibude dna- bahna.. to neví nikdo, musí to byt podle mě stovky tisíců tun.. nebo né ?)

          NMrazik74 - Profil | Po 2.3.2015 13:23:33

          minn >> Kalný je to i u nás a občas cosi chytnem, v pátek jsem na horní u pyramid udělal 7 ryb žádná sláva, ale aspoň cosi.

            Nminn - Profil | Po 2.3.2015 13:13:44

            Mrazik74 >> Pod hradem v zátokách se sice chytat dá, ale kalný je to tam taky a vůbec to nekouše.

              NBušák - Profil | Po 2.3.2015 13:00:54

              Mrazik74 >> vím,tak to je ok,hlavně jim poradíš a to je velký plus

                NNick1 - Profil | Po 2.3.2015 12:54:09

                V sobotu budu v Caspe.tak se uvidí.ale to bude asi dost v pr.....li

                  NMrazik74 - Profil | Po 2.3.2015 12:51:12

                  Bušák >> Oni jedou až v půlce dubna to bude určitě OK, a i teď když víš co kde a jak tak se nachytat dá - nesmíš být omezen jednou lokalitou - kolem Caspe je fakt asi apokalypsa, ale pod hradem se v těch velkejch zátokách chytat dá.

                    NBušák - Profil | Po 2.3.2015 12:38:02

                    Mrazik74 >> za pár k tobě jede Fídža s Ranařem,to už bude v pohodě ? přemejšlím že bych se přidal,nikdy jsem na Ebru zatím nebyl

                      NMrazik74 - Profil | Po 2.3.2015 11:34:02

                      Nick1 >> Třeba Formigal tam leží ještě od 150 do 290cm sněhu a vůbec když se podíváš na mapu letovisek zelené - v provozu je toho ještě dost a dost - http://www.eltiempo.es/esqui/

                        NMrazik74 - Profil | Po 2.3.2015 11:27:13

                        Nick1 >> Co by jsi potřeboval od Zaragozy dolů probíhají masivní evakuace a povodňová voda postupuje dolů, Zaragoza kulminovala ve 2 ráno na hodnotě 6,10m (stav ohrožení jsou 4). Otázka jak dlouho to povalí? Já myslím nejméně 3-4týdny a bacha tohle jsou dešťové povodně né ze sněhu ten taje dost pozvolna.

                          NNick1 - Profil | Po 2.3.2015 10:52:26

                          Zdar
                          Nějaké nové info?

                            Nturbo7 - Profil | Po 2.3.2015 7:42:53

                            A za jak dlouho tipují, že by se mělo dát do kupy, a bude to zas v normálu?

                              Nzelí - Profil | Ne 1.3.2015 23:31:44

                              minn >> je mi lito mladeho.Byl natesen a ted takova zkaza:-(((

                                Nzelí - Profil | Ne 1.3.2015 23:18:40

                                minn >> tak to nezavidim:-(((

                                  Nminn - Profil | Ne 1.3.2015 23:00:23

                                  Aktuální zprávy z Caspe. Voda valí, plavou klády, no boží dopuštění. Zkoušíme všechno možný, ale je to dost marný boj. Zítra to má kulminovat, tak uvidíme.Nad Caspe u mostu se přes pilíře valí voda že to dělá skoro metrovou vlnu.

                                    Nepoke - Profil | Ne 1.3.2015 20:10:33

                                    zelí >> To sedí je to na hráz vzdušnou čarou 120km

                                      Nzelí - Profil | Ne 1.3.2015 20:08:57

                                      epoke >> jojo,to tam maji tak zitra v poledne:-))

                                        Nepoke - Profil | Ne 1.3.2015 20:08:02

                                        zelí >> Ještě poleze až tam dorazí tahle pohroma. Zase půjdou přes přepady přehrady domečky Rumunů a jiné havěti.