EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nzelí - Profil | Ne 1.3.2015 20:07:50

Tak a ted to bylo ve zpravach

    Nzelí - Profil | Ne 1.3.2015 20:02:56

    epoke >> ted uz vali 2400 a stale stoupááá:-((. Oni vedeli proč odpousteji,ale uz jsou na 90 % a stale upousteji ale voda leze hore a hore.

      Nepoke - Profil | Ne 1.3.2015 20:00:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jinak zde můžete sledovat reálný stav vody v Ebru v Zaragoze na fotce stav vody v poledne 2100 m³/s.

      http://www.zaragoza.es/ciudad/vistasciudad/en/enlac​e/turismo/en/webcamampliada_Virtual?camara=zuda

        Nzelí - Profil | Ne 1.3.2015 19:50:37

        Tam to neustale valí čím dal vice.Lituji chlapy co tam jsou,ale pristi tyden budou idealni podminky na lod.Temer bezvetrí!!

        http://195.55.247.237/saihebro/index.php?url=/datos​/ficha/estacion:A011

          NFakír - Profil | So 28.2.2015 20:18:45

          Na jeseň (podzim) Gvardia civil dosť besnela, zaujímalo by ma, či sa niekomu ozvali Španielske úrady. Málokto o tom chce písať,ale snáď má niekto osobné skúsenosti a podelí sa o ne, aj keď je to nepríjemné.

            Nzelí - Profil | So 28.2.2015 17:39:21

            Tak to už je sakra mazec temeř 2000 kubiku valí Ebrem v Zaragoze!!!!

            http://195.55.247.237/saihebro/index.php?url=/datos​/ficha/estacion:A011

            nic moc tam asi tedka být.By me asi slehlo:-))

              NProchy - Profil | So 28.2.2015 13:47:58

              richi69 >> tak to mu ji budu muset vyskoušet

                Nrichi69 - Profil | So 28.2.2015 10:18:26

                Prochy >> jo a koupili novou lod!!!

                  NHK - Profil | Pá 27.2.2015 18:36:43

                  Mlsik >> Ještě ne.

                    NHK - Profil | Pá 27.2.2015 18:36:04

                    Prochy >> Nééééé, jsem pro něj nenahraditelná!!!! :D
                    K nám jezdí i rybářky, samozřejmě s partnery, jinak zákaz!!!

                      NDida - Profil | Pá 27.2.2015 18:08:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      hlavní je být u vody, jestli 15 nebo 20 je jedno,,

                        NProchy - Profil | Pá 27.2.2015 18:01:07

                        HK >> Michal má novou průvodkyni ?

                          NTaky - Profil | Pá 27.2.2015 17:56:20

                          Mlsik >> Hele, splést se člověk může, ale když se pak ještě dohaduje že je pravda co napsal a že na to má svědky, tak tě nevím... Ale je zajímavý že se my rybáři většinou spleteme směrem nahoru :-D

                            NMlsik - Profil | Pá 27.2.2015 17:46:29

                            HK >> Máš pravdu, beztak tam jedu na candáty a kapr je jen takový vedlejšák ;) Pěkné ryby, už jdou do tření?

                              NMlsik - Profil | Pá 27.2.2015 17:43:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Eda to trochu popletl, kapřík skutečně měl 107 cm, ale jen 20,5 kg (po odečtení váhy saku). Jinak bych si přál mít vaše oči a taky umět z fotky poznat velikost ryby líp než ten kdo byl u jejího chyceni ;))

                                NHK - Profil | Pá 27.2.2015 17:40:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Aktuálně z Ebra

                                A už dost dohadování!!!
                                Ty candáti taky nemají metr :D

                                  Nrichi69 - Profil | Pá 27.2.2015 12:53:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ritchiees >> kolego Edo ,nerozčiluj se,řekli jsme pouze svoje názory,a jsou tady lidi ,kteří opravdu mají nachytáno a mají zkušenosti,takže když se jim tvoje čísla nezdají, řeknou to,duležitý je, že se vám tam líbylo a byli jste spoky,hned se nečerti,ryba je to krásná!

                                    NRed carp - Profil | Pá 27.2.2015 8:33:44

                                    Nachytal jsem na Ebru desítky kaprů přes 100cm, nekolik přes 110cm, ale pouze dva měli přes 20 kg. Tento 22,6 a pak jeden cca 21 kg. O kaprovi přes 25kg jsem slyšel jen jednou - chytil ho nějakej angličan na spodní přehradě a měl tuším 26kg - viděl jsem fotku, to bylo opravdu torpédo.

                                      Nzelí - Profil | Čt 26.2.2015 23:21:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ritchiees >> nevím proč oslovujete mě,ale budíž,

                                      Ebro ---- 21kg,102cm Sám jste to chtěl a to kaprům nerozumím!!!

                                      když je ted vidim tak pekne pod sebou,tak ta Vase 26kilova ryba je slusnej chcípak

                                        NF16 - Profil | Čt 26.2.2015 23:05:03

                                        Ritchiees >> Tož nějakého toho kapra jsem už viděl.I tu třicítku jsem viděl a dokonce i fotil.Nezlob se, nevěřím těm údajům, které tady udáváš....