EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

HK - Profil | Po 7.4.2014 10:28:47

richi69 >> berou :-)

    richi69 - Profil | Ne 6.4.2014 22:08:41

    HK >> jak pak jdou kapříci v zátoce?!

      richi69 - Profil | Ne 6.4.2014 22:07:12

      Husár >> poprvé jed radši do kempu, se fším fšudy..posbíráš info,skušenosti a fšechno co budeš v budoucnu potřebovat a ve finále "ušetříš....

        richi69 - Profil | Ne 6.4.2014 21:42:31

        tak pánové( a dámy) v sobotu valím.....'''''':::::????!!!!

          Husár - Profil | Ne 6.4.2014 17:58:11

          Nazdar lidi, mohly by ste mi prosím poradit nějaký dobrý kemp,kde se da postavit bivak přímo u vody,chtěli bychom jet s kámošema poprvní na Ebro, někde sem se dočetl, že na ebru je zakázano stanovaní ve volne přírodě a když tam jedem poprvé tak bychom raděj do kempu ale nechcem utrácet za apartmany a tak, jinak uvítam jakekoliv informace ohledně lovu, bivakovaní a tak celkově, klidně i na email lukasdedik@atlas.cz a nebo i zavolam , me číslo 734107121 všem předem děkuji

            HK - Profil | Ne 6.4.2014 10:01:34

            Candáti pořád berou .... :D

              Red carp - Profil | St 2.4.2014 11:17:03

              Taky Ebro :-)

                zelí - Profil | Ne 30.3.2014 20:00:24

                richi69 >> pardon to byla teplota:-))))

                  Bigi.S. - Profil | Po 24.3.2014 11:56:57

                  Chramy >> povolenka je to nejjednodussi, v Caspe na úřadu na recepci, dáš občanku nebo pas, rekneš licencia de pesca a máš povolenku :-)

                    Chramy - Profil | Po 24.3.2014 11:36:15

                    Bigi.S. >> třeba ti to tu někdo napise ale podle me ti to bude muset někdo vyridit co povolenku tu si kupuješ taky sam?

                      Bigi.S. - Profil | Po 24.3.2014 9:29:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Chramy >> my jedem na vlastni triko, takže se moc nikoho nezeptame. (Jedeme uz podruhy, pred dvema lety jsme to zvladli jen s takovym detskym nafukovackem, ale letos uz prave chceme vzit clun, ale nevime jak s tema registracema)

                        Chramy - Profil | Po 24.3.2014 7:58:12

                        HK >> to je parada uz abych tam byl u nas chumely jako blazen

                          Chramy - Profil | Po 24.3.2014 7:56:56

                          Bigi.S. >> Myslim ze u malého clunu (nevim do kolika cm) musíš mit desinfekci a u vetsi ještě chacko a pojisteni zeptej se nekoho ke komu jedes ten to bude vedet presne