EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NChramy - Profil | Čt 27.2.2014 11:30:11

vychazelo asi na 6 kc vychlazeny v triceti stupnich prislo k chuti když doslo cesky

    NRed carp - Profil | Čt 27.2.2014 11:22:22

    Nechte ho, informace o ceně piva taky není nedůležitá :-) Musím tedy ale rovněž konstatovat, že kvalita piva není nic moc. Když se řádně vychladí, tak občas přijde vhod, ale žádný gurmánský zážitek to není. Vím, že stojí hodně málo, ale kolik to si fakt nepamatuju :-)

      NLaci33 - Profil | St 26.2.2014 22:43:06

      zelí >> velika to pravda. Clovek s takouto otazkou ............. mozno ina diskusia

        Nzelí - Profil | St 26.2.2014 21:01:37

        turbo7 >> teda sory,ale tady to byla docela pohodova a seriozni debata.A tak mi pripada se ptat na kolik tam prijde nejaka nepitna napodobenina piva tak trochu mimo mísu!!!!

          Nturbo7 - Profil | St 26.2.2014 20:45:09

          Chramy >>
          Na kolik tam vyjde 0,33 l plechovka pivka?

            Nrichi69 - Profil | St 26.2.2014 20:43:27

            Chramy >> tak je to spravne, tak to ma byt....

              NChramy - Profil | St 26.2.2014 10:54:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              HK >> Pitnej rezim je třeba dodrzovat

                NHK - Profil | Út 25.2.2014 22:04:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                SUMÍK >> Sehnat kvalitní místní víno je maličkost. I pan domácí nám vozí. Nebo jakákoliv 0,7 l ze supermarketu je výborná. Ale co já vím u nás se ujíždí na VETERANU!!!
                Hanka

                  Nrichi69 - Profil | Út 25.2.2014 21:08:45

                  SUMÍK - 25.2.2014 16:36:05 ahoj,kdy jedete přesně?

                    NRed carp - Profil | Út 25.2.2014 16:44:23

                    SUMÍK >> Ano, v Caspe. Přesné místo nedokážu popsat, jelikož já tam byl jen jednou :-) Vozí nám ho Tomáš V. Michal by mohl vědět, kde to je, případně jistě nabídne adekvátní náhradu :-)

                      NSUMÍK - Profil | Út 25.2.2014 16:36:05

                      Red carp >> A to je někde u Caspe? Jedeme cca za měsíc k Michalovi.

                        NRed carp - Profil | Út 25.2.2014 16:28:18

                        SUMÍK >> Od místního vinaře. V podobných soudcích se dá koupit i víno v supermarketu, ale to už je o trošku horší. Toto je opravdu výtečné. A taky dost silné :-)

                          NSUMÍK - Profil | Út 25.2.2014 16:12:58

                          Red carp >> celkem často vidím na fotkách umělé soudky s červeným vínem, to je nějaká místní odrůda?

                            NRed carp - Profil | Út 25.2.2014 15:57:57

                            Večer

                              NRed carp - Profil | Út 25.2.2014 15:54:41

                              Nakoupit vše potřebné a na ně. Jen mi není jasné, co tam dělá ta cola a džus :-)

                                NRed carp - Profil | Út 25.2.2014 15:41:56

                                Brno +9st, Caspe +15st.
                                Už jen "pár" měsíců a jdeme na ně :-)

                                  NJanek007 - Profil | Po 24.2.2014 20:06:15

                                  pajda >> Občanka, celá cesta včetně Španělska jsou v EU.

                                    Npajda - Profil | Po 24.2.2014 19:00:31

                                    Stačí mi na cestu občanka, nebo musím mít pas?

                                      NJanek007 - Profil | Pá 21.2.2014 11:08:26

                                      Stroft >> Ani náhodou, stejné jako jsme chytali my. a to kdoví jestli.

                                        NJanek007 - Profil | Pá 21.2.2014 11:06:19

                                        V úterý byl návrat z Ebra. Rybolov špičkový, candátů až ruce bolely a okounů také dost, nej 45cm. Přes 40 cm habakuk. Sumci nejdou vůbec, voda studená, živá rybka vyvěšená celý den, vábení také, ale nic se nezvedalo. Napsáno o pár článků níž sumci pod barákem pouze 1 kus, 194cm na candátí skelet, jinak ani nebrnknou. Ono ve vodě, která má ráno 6 stupňů se není čemu divit. Přes den voda pod hladinou max 9 stupňů a to o 20 km po vodě po proudu u ostrova. Nahoře kolem Caspe úplně mrtvé, muselo se jezdit hodně daleko po proudu. Candáti napěchovaní k prasknutí jikrama, takže každým dnem bude stěhování do zátok ke tření.