EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NSUMÍK - Profil | Čt 6.3.2014 19:33:14

HK >> A kde se to tam bere? To někde hodně pršelo, nebo taje sníh v Pyrenejích? A jaké je prognóza?

    NHK - Profil | Čt 6.3.2014 19:19:42

    SUMÍK >> Právě že hodně upouští, a je to celkem zakalený, musí se vyjíždět a hledat níž k přehradě.

      NSUMÍK - Profil | Čt 6.3.2014 19:11:43

      HK >> Koukám že přítok stále stoupá, co to dělá s přehradou? Nebo stíhají odpouštět?

        NHK - Profil | St 5.3.2014 23:09:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Aktuálně ....

          NRed carp - Profil | St 5.3.2014 9:36:55

          SUMÍK >> To je slušný :-)

            NSUMÍK - Profil | St 5.3.2014 9:01:15

            Díval jsem se na povodí Ebra a podle toho co je netu, tak zase pěkně stoupá.

              Nfany73 - Profil | Po 3.3.2014 17:10:31

              Hola amigos!!!
              Jste tam teď momentálně někdo,hoďte sem por favor ňáký info jak to tam momentálně vypadá s teplotou vody a rybama,klidně i motivační foto.Jedeme ve čtvrtek,okolí Lake Caspe.Gracias!!!

                NSUMÍK - Profil | Pá 28.2.2014 8:22:45

                richi69 >> za 28 dní:-)

                  NRed carp - Profil | Čt 27.2.2014 20:39:03

                  richi69 >> Je hutné a chutné

                    NRed carp - Profil | Čt 27.2.2014 20:38:45

                    Tomazzz >> Tohle už mi myslím prošlo rukama taky :-)

                      NTomazzz - Profil | Čt 27.2.2014 20:07:38

                      Když jsem viděl jak si tu o něm píšete, tak jsem dostal chuť a jedno importní otvírám...:D

                        Nrichi69 - Profil | Čt 27.2.2014 19:57:07

                        ..ale to červený je skoro do černa....a jak chutná...

                          Nrichi69 - Profil | Čt 27.2.2014 19:50:11

                          Red carp >> já jako neznaboh,to piju někdy i z flašky....

                            NRed carp - Profil | Čt 27.2.2014 19:03:20

                            richi69 >> Vodu k tomu červenýmu taky občas dám :-)

                              Nrichi69 - Profil | Čt 27.2.2014 17:59:20

                              SUMÍK >> ...a budu pít vodu...

                                Nrichi69 - Profil | Čt 27.2.2014 17:21:56

                                SUMÍK >> ahoj,kdy jedete přesně?

                                  NSUMÍK - Profil | Čt 27.2.2014 17:08:53

                                  Tady to vypadá jako diskuze lidí závislých úplně na něčem jiném než je Ebro:-). Já tam jedu na ryby:-)

                                    NChramy - Profil | Čt 27.2.2014 15:34:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Janek007 >> Taky si myslim ze to sem patri od cesty piva az po ryby.
                                    Nejlepsi obejvak

                                      NJanek007 - Profil | Čt 27.2.2014 12:33:26

                                      Proč by to sem nepatřilo, je to taky přece jen užitečná informace pro lidi, co zde jedou poprvé. Jíst a pít se musí všude na světě. Vypít se dá, kvalita žádná sláva poslední aktuální cena je 25centů. Můžeš si ovšem dopřát piva z celého světa, ale to už si připlatíš.V orangutanu jsou. Když poletíš letadlem, tak ti ani nic jiného nezbyde.