EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NMíra59 - Profil | Pá 21.2.2014 10:59:33

minn >> Ku.wa....si z nás tady děláš prdel....:o))) Nádherné ryby....jen tiše závidím:o))

    Nesoxboy - Profil | Pá 21.2.2014 10:03:26

    minn >> no krasavci až jsem si povzdech

      NStroft - Profil | Čt 20.2.2014 22:35:18

      minn >> +50cm ?

        Nzelí - Profil | Čt 20.2.2014 22:31:51

        minn >> tak to je potom bomba,protoze jezdit to po vode je silenost

          Nminn - Profil | Čt 20.2.2014 22:30:49

          zelí >> Dlouhá míle je fakt zatraceně dlouhá. My loď vyjímečně dneska složili proti hradu jak jsou ty velký grily, půjčili nám klíče od závory ke sjezdu.

            Nzelí - Profil | Čt 20.2.2014 22:26:48

            minn >> ted uz si ale delas prdel.Gratulace velka:-)))))) Nadherne ryby!!!!!!!!!!!!

              Nzelí - Profil | Čt 20.2.2014 22:26:11

              minn >> peknééé ale ta dalka kujwa,dlouha mile je nekonečná:-)))

                Nminn - Profil | Čt 20.2.2014 22:25:28

                Dnes bylo nádherné počasí.

                  Nminn - Profil | Čt 20.2.2014 22:23:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Hrad nikdy nezklame.

                    Nminn - Profil | St 19.2.2014 21:52:48

                    zelí >> Jo,jo. Přehrada je nacpaná k prasknutí.

                      Nzelí - Profil | St 19.2.2014 21:48:15

                      minn >> pekne,pekne.....koukam vse zatopeno

                        Nminn - Profil | St 19.2.2014 21:42:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ryba jde i nad Caspe

                          NStroft - Profil | Út 18.2.2014 19:55:56

                          zelí >> Jo,jo směr hrad.

                            Nzelí - Profil | Út 18.2.2014 19:11:11

                            Stroft >> smerem k hradu??? Tam je to vzdy lepsi v techto podminkach

                              NStroft - Profil | Út 18.2.2014 19:06:48

                              zelí >> Taky jsme měli strach, voda se začala ochlazovat a zakalovat, tak jsme jeli níže po proudu a tam měla o dva stupně více.Prostě nám to vyšlo....konečně!!

                                Nzelí - Profil | Út 18.2.2014 18:51:08

                                Stroft >> tak to je paradni a zavidim:-))))) Ja to snad nikdy netrefim!!!

                                  NStroft - Profil | Út 18.2.2014 18:48:40

                                  zelí >> Až ruce bolí:-) Opravdu fejst:-)

                                    NMB - Profil | Út 18.2.2014 18:45:29

                                    Stroft >> krasavec,....moc pěkné

                                      Nzelí - Profil | Út 18.2.2014 18:44:27

                                      Stroft >> peknééééé

                                      kolik denne takovych krasavcu??

                                        NStroft - Profil | Út 18.2.2014 18:43:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        pajda >> Ryba jde luxusně.