EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Npajda - Profil | Út 18.2.2014 6:50:02

Kdo jste tam, hoďte nějaké info.

    NChramy - Profil | Ne 16.2.2014 15:30:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    minn >> Se mas napis zase jak to de. Nase ovce se oproti tady tem maj jak prasata v zite

      Nminn - Profil | So 15.2.2014 20:32:50

      Tak včera jsme dojeli.Dneska dopoledne bylo krásně, odpoledene se to trochu zatáhlo a začalo foukat. Přehrada je nacpaná k prasknutí, v Mekinenze jde horem jeden přepad. 16 candošů ve třech na vláčku, takže zatím průměr. Voda je dost přikalená, ale kakao to není.Voda má 10,5 °C. Tak to je malé info z Ebra.

        NTomazzz - Profil | So 15.2.2014 19:13:18

        HK >> kecalisto :)

          NChramy - Profil | Pá 14.2.2014 13:03:37

          HK >> Parada ten se ma

            NRed carp - Profil | Pá 14.2.2014 12:12:24

            Brno +7st, Caspe +21st. Dneska by to šlo :-)

              NHK - Profil | Čt 13.2.2014 20:29:15

              Berou sumci!!!! Nemám ale fotku. Martin se ještě bohužel nenaučil s technickýma vymoženostma. Včera přímo pod barákem 110, 140 , 200 cm.

                Nminn - Profil | Út 11.2.2014 22:03:46

                3 dny

                  NChramy - Profil | Út 11.2.2014 15:29:39

                  Cus kdyby mel někdo zajem vyrazime 28.3 navrat 8.4 mame 4 volny mista vic po sz.

                    Nkolib - Profil | Út 11.2.2014 14:45:55

                    Red carp >> no ona je zde jen odra ale pořát to není ono docela dost prší tak je zvedlá hladina..a silný průtok

                      NRed carp - Profil | Út 11.2.2014 14:42:27

                      kolib >> Zajdi někam na řeku a je po půstu :-)

                        Nkolib - Profil | Út 11.2.2014 14:38:50

                        Red carp >> to já doufám že ano.. už by se mi nechtělo odhazovat ráno sníh :-) a taky už budou brát kapříci a jiné rybky takže ten rybářský půst nebyl tak dlouhý jak jsme čekali ..

                          NRed carp - Profil | Út 11.2.2014 14:35:12

                          kolib >> Tady taky, ale mám trošku obavy, že zima neřekla poslední slovo

                            Nkolib - Profil | Út 11.2.2014 14:34:13

                            Red carp >> nevím jak u vás ale tady na S.M je už 12 stupňů a rostou sněženky :-)

                              NRed carp - Profil | Út 11.2.2014 14:31:36

                              kolib >> Pstruzi, pod ledem....... :-)

                                Nkolib - Profil | Út 11.2.2014 14:29:25

                                Red carp >> tak tak,svatá pravda a za chvíli taky budou brát i u nás :-)

                                  NRed carp - Profil | Út 11.2.2014 14:27:19

                                  kolib >> Doma je doma :-)

                                    Nkolib - Profil | Út 11.2.2014 14:26:46

                                    Red carp >> to se ani nevyplatí někam jezdit :-)

                                      Npajda - Profil | Út 11.2.2014 14:24:52

                                      Už jste někdo letos byl?

                                        NRed carp - Profil | Út 11.2.2014 13:37:55

                                        Mequinenza +7st, Brno +8st. Zůstanu doma :-)