EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NJelínek - Profil | Út 11.2.2014 12:03:05

Ahoj hledám 2 - 4 rybáře. Chceme jet v srpnu na Rio Ebro. Ubytko mám domluvené. Pojedeme dodávkou z Ostravy. Ubytování tady http://rio-ebro3.webnode.cz/

    NRed carp - Profil | Po 10.2.2014 10:33:18

    Stroft >> Tak ať se daří. Vítr je největší nepřítel, znám :-(

      NStroft - Profil | Po 10.2.2014 10:16:23

      Je to tak, voda kalná a studená, přemluvit se něco dá ale je to dřina, navíc slušně fouká:-(

        NSUMÍK - Profil | Ne 9.2.2014 14:42:13

        To je tím že to píšu z mobilu , píše si to co chce:-)

          NRed carp - Profil | Ne 9.2.2014 13:18:32

          polo >> Ty jsou v Lleidě :-)

            Npolo - Profil | Ne 9.2.2014 12:28:08

            SUMÍK >> a co jikernačky....D?

              NSUMÍK - Profil | Ne 9.2.2014 12:17:11

              proficook1 >> nejsem moc odborník na sumce ale v dubnu bude asi záležet na teplotě vody. V te době se tam treli kapři a občas do nich samec najel. Možná konec dubna.

                Nproficook1 - Profil | So 8.2.2014 20:49:42

                cau chlapi jezdi nekdo na ebrou v dubnu jde mi hlavne o sumce ,diky

                  NSUMÍK - Profil | Čt 6.2.2014 18:30:02

                  Už to vypadá že to klesá. Škoda že tím klesla teplota vody a že to bude zrejme kalné. Možná by to mohlo být lepší blíž k přehradě.

                    NRed carp - Profil | Út 4.2.2014 14:02:25

                    Janek007 >> Tak by to správně mělo být..... :-)

                      NJanek007 - Profil | Út 4.2.2014 13:53:38

                      Red carp >> Dík, pivo sice bude,ale vždy až večer po návratu z vody.

                        NRed carp - Profil | Út 4.2.2014 13:35:18

                        Janek007 >> Užij si to, ono to půjde, jen nezkysnout na baráku u piva.

                          NJanek007 - Profil | Út 4.2.2014 13:33:47

                          Red carp >> Přesně tak, vždy se s tím dá něco udělat. Zprávy od našeho ubytovatele jsou ale poměrně příznivé, candáti a okouni jdou. Rybek máme dost, tak se uvidí. Zítra odjezd. Petrův zdar

                            NRed carp - Profil | Út 4.2.2014 13:17:54

                            Janek007 >> Nachytat se dá vždy, je třeba nebýt pasivní a zkoušet a případně jezdit na ryby někam dál do klidnějších vod.

                              NJanek007 - Profil | Út 4.2.2014 6:30:06

                              flekos >> To právě máme, jedeme pod Caspe. No když už nic, tak pěkný odpočinek.

                                Nflekos - Profil | Po 3.2.2014 21:22:28

                                Janek007 >> Jestli nemas zabukovano, jed dolu od Fachonu po Flix ...

                                  NJanek007 - Profil | Po 3.2.2014 21:13:50

                                  VAlos >> Tak je to opět loterie, loni přelom květen,červen jsme se téměř vůbec nedostali na vodu kvůli větru, za 10 dnů možná 2 hodiny bez větru, jinak saigon, horší už to být nemůže, alespoň myslím.