EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nzelí - Profil | Po 3.2.2014 20:50:52

Janek007 >> kluci pral bych vam to,opravdu,ale nevim no

    NJanek007 - Profil | Po 3.2.2014 20:42:15

    zelí >> no tak to jsem taky zvědavý, jedeme pozítří, ale jedeme pouze na vláčku, kapry vůbec nechytáme. uvidíme, třeba candáti a okouni budou při chuti.

      Nzelí - Profil | Po 3.2.2014 19:38:00

      Chlapi vy co tam jedete ted v nejbližší dobe,tak jsem zvedav s čím prijedete. Voda stale stoupa a pekne to začína na řece bublat.

        NRed carp - Profil | Po 3.2.2014 11:18:05

        I mistr tesař se někdy utne :-)

          NRed carp - Profil | Po 3.2.2014 11:09:26

          Ještě 227 dní, ale aspoň se tam mezitím oteplí :-)

            NRed carp - Profil | Po 3.2.2014 11:08:18

            Mequinenza +2st, Brno 0st. To už je skoro stejný :-)

              NDunik - Profil | Po 3.2.2014 7:51:48

              HK >> zdravím,vidím že máš nahozeno:)Prosímtě jak to vypadá s teplotou vody a stavem hladiny?Podařil se nějakej záběr?Vyzvídám jelikož k vám vyrážíme už tento pátek a tak mě to dost zajímá.Dík za info klidně mi písni do sz.

                NJanek007 - Profil | Po 3.2.2014 6:56:30

                HK >> U Michala se chytá? Jde něco?

                  Nnovaroma01 - Profil | Ne 2.2.2014 19:53:54

                  Prochy >> A ještě bude.

                    NProchy - Profil | Ne 2.2.2014 19:49:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    novaroma01 >> něco jsme nachodili,něco nachytali a bylo krásně.

                      NProchy - Profil | Ne 2.2.2014 19:44:38

                      HK >> proto jsem to fotil a pozdravuj Michala

                        Nnovaroma01 - Profil | Ne 2.2.2014 19:32:58

                        HK >> Vždyť to již víc zmonitorovat ani nešlo,každý den pěšky nejmíň 3x dolů,nahoru,dolů----))))

                          NHK - Profil | Ne 2.2.2014 19:25:20

                          Prochy >> Aspoň jste si mohli zmonitorovat dno pro příště, kdyby bylo více vody.

                            Nnovaroma01 - Profil | Ne 2.2.2014 19:19:23

                            Prochy >> Vtěch místech kde má pruty jsme měli karavan a k vodě pomalu kilák)))

                              NProchy - Profil | Ne 2.2.2014 19:19:03

                              HK >> co tam chytá Já tam žádné ryby nevidím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                NProchy - Profil | Ne 2.2.2014 19:16:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                a kousek do prava

                                  NProchy - Profil | Ne 2.2.2014 19:09:45

                                  HK >> takhle jsem to viděl Jáááááá

                                    Npeřa 70 - Profil | Ne 2.2.2014 19:03:50

                                    zdravím všechny rad bych na ebro nenašel by se 1 mistečko

                                      NHK - Profil | Ne 2.2.2014 18:45:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnes pred barákem....

                                        NStroft - Profil | Ne 2.2.2014 15:42:16

                                        Dunik >> Taky na vrchní.