EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nrichi69 - Profil | Ne 2.2.2014 15:29:37

zelí >> klíííd.........

    Nzelí - Profil | Ne 2.2.2014 15:26:39

    RybyPro >> :-)))))))))))))))))))

      NRybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 15:24:11

      zelí >> To já vímmmm :-))))))))

        Nzelí - Profil | Ne 2.2.2014 15:22:48

        RybyPro >> a to se nesmííííííí:-)))))))))))

          NRybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 15:17:02

          richi69 >> Tak ať se daří. Vem si s sebou pár hovězích froliků.Ty fakt na velké kapry fungují :-)

            Nzelí - Profil | Ne 2.2.2014 15:15:37

            RybyPro >> presne tak. to znamena ze na prehrade to bude tak za dva az tri dny a nedej boze aby too nalezlo na 1000 kubiku.Tak to je potom konečna

              NRybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 15:10:31

              zelí >> No jo máš pravdu, píšou to. Ale teď mi psal kámoš co je v Escatrónu a tam voda klesla o 0,5metru. Tak to teprve dorazí.

                Nrichi69 - Profil | Ne 2.2.2014 15:08:33

                RybyPro >> tak to velká gratulace, já doufám,že těch 20kg zlomím letos...

                  NRybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 15:07:09

                  Stroft >> Mám zkušenost, že jak velká voda na Ebru příjde, tak rychle zase odejde. Vždy to trvá cca týden. Důležité je, aby nezačalo na horním toku, někde kolem Logroňo a Calahorra pršet. Jsou tam kopce a spousta potoků, říček a ty Ebro naplní a pak je strašně kalné a studené.

                    Nzelí - Profil | Ne 2.2.2014 15:01:45

                    RybyPro >> to bych netvrdil ze pada.Ebro v Zaragoze opet leze hore prutok 644 kubiku.Nic moc

                    A prehradu asi zacali trochu upoustet.Asi zacinaji delat trochu rezervu,bo neco čekaji!!!!!!

                      NDunik - Profil | Ne 2.2.2014 14:57:02

                      Stroft >> Kam přesně jedete?My jedem za 5 dní na horní přehradu.No tyhle informace ohledně stavu vody mě trochu znervozňují :-(

                        NStroft - Profil | Ne 2.2.2014 14:54:23

                        RybyPro >> Uf, dovedeš potěšit. Děkuji.

                          NRybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 14:53:11

                          Stroft >> Klid :-) už voda padá dolů. Až tam dorazíž, tak už bude paráda :-)

                            NStroft - Profil | Ne 2.2.2014 14:51:14

                            RybyPro >> Nestraš:-( za 3dny odjezd:-)

                              NRybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 14:48:54

                              márty69 >> To je pravda, je tam nádherně. Nejlepší je, najít si místo někde v klidu, třeba ve stromech. Nikde nikdo, to je pak paráda.

                                Nmárty69 - Profil | Ne 2.2.2014 14:43:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ale když je počásko tak je tam super!!!

                                  Nzelí - Profil | Ne 2.2.2014 14:31:32

                                  RybyPro >> presne.Ono se tam vlacet 2000 km a pak zjistit ze je povoden ci neco podobneho fakt nestoji za to. Lepsi snad ozelet zalohu ci presunout na jinej termin.

                                    NRybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 14:29:02

                                    zelí >>Přesně tak, je důležité sledovat předpověd a uktuální stavy a nebo mít na místě spolehlivého informátora, který tam žije. Neni to přeci jen za rohem, ale nějakých cca 2000 km.

                                      Nzelí - Profil | Ne 2.2.2014 14:21:02

                                      RybyPro >> takze jsem se nemylil.Je to fakt treba sledovat ty aktualni stavy povodí.
                                      http://195.55.247.237/saihebro/index.php?url=/datos​/introduccion

                                        NRybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 14:14:37

                                        Info staré 4 dny z horní přehrady, oblast Escatrón: Velký vítr, docela zima. Voda kalná- žlutá, velký průtok. ryby neberou. Za Týden ve dvou lidech pouze 3 záběry od kapra, 1 candát a sumec žádný. Kámoš to zkoušel i na přehradě pod Caspem, ale tam se nedalo vyjet na vodu, foukal vítr kolem 12m/s. Ale až voda opadne, tak to bude super.