EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

čabansumak - Profil | Ne 2.2.2014 14:04:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Loni jsem tam chytil tohoto kapra říkali že takových se tam moc nechytá.

    zelí - Profil | Ne 2.2.2014 13:49:03

    Dunik >> řekl bych ze bude studena voda.Docela se to tam navalilo,težko rici

      Dunik - Profil | Ne 2.2.2014 13:33:38

      zelí >> Zdarec,co s toho vyplívá?Jedeme tam za týden.Kluci spíš na vláčku a já na Kapry.Dík za info.

        RybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 13:31:34

        Poušťák >> Na Cassienu mi zaútočil sumem na kapra při zdolávání. Sumec měl odhadem tak 180cm a kapr 95 cm a 24 kg :-). Jsou to strašný predátoři :-)

          RybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 13:29:08

          richi69 >> To máš pravdu, čím ale chytáme výše proti proudu, tak ta už kapři mají stavbu těla celkem vysokou. Byl jsem na Ebru 6x a mám tam chyceno 13 kaprů nad 20 kg. A kapry kolem 17-19 kg jsem už přestal počítat.

            Poušťák - Profil | Ne 2.2.2014 13:26:13

            RybyPro >> jj.takových kaprů je i hodně ve Fr a mají pěkné šrámy.

              RybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 13:19:48

              Poušťák >> Ten může být rád, že ten útok sumce přežil. Viděl jsem jak cca sumec 2m zaútočil na kapra co měřil minimálně 80cm.

                richi69 - Profil | Ne 2.2.2014 12:39:01

                RybyPro >> řek bych ,že jsou spíš dlouhý než těžcí....víc než metr jich pár mám ,ale přes dvacet kilo žádnýho....

                  Poušťák - Profil | Ne 2.2.2014 12:03:31

                  RybyPro >> toho taky asi vyflus sumík,když byl menší,co?

                    RybyPro - Profil | Ne 2.2.2014 11:01:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    O kapry nad 20kg není na Ebru nouze.

                      zelí - Profil | Ne 2.2.2014 10:48:02

                      8 mesiců :-)))))

                        zdenek1977 - Profil | Ne 2.2.2014 10:45:49

                        57 dní...

                          minn - Profil | Ne 2.2.2014 10:42:38

                          12 dní...

                            zelí - Profil | Ne 2.2.2014 10:22:11

                            Pro ty co se ted chystaji na horni prehradu,tak tam trochu nastoupala voda.Temer na maximum

                              richi69 - Profil | Ne 2.2.2014 9:28:05

                              67 dní....

                                Fakír - Profil | So 1.2.2014 17:48:31

                                Chcem legálne loviť na hornej priehrade so svojho gumeného člna so spaľovacím motorom.Čo je potrebné urobiť ?

                                  minn - Profil | Pá 31.1.2014 17:22:12

                                  Standama >> Právě že to chce tady zahušťovat.

                                    Standama - Profil | Pá 31.1.2014 16:55:16

                                    Ahoj všem, chci se zeptat zda je tu někdo, kdo má konkrétní zkušenosti s chytáním candátů a kaprů v okolí Escatronu a byl ochotný se podělit o ně, nejlépe přes soukromou zprávu, aby jsme to tady nezahušťovali, případně jestli je možné se s někým spojit a zajet tam. Díky za každou reálnou informaci.

                                      Chramy - Profil | Čt 30.1.2014 12:39:52

                                      Red carp >> myslim ze ne nekde uz to psal

                                        Red carp - Profil | Čt 30.1.2014 10:10:44

                                        Že by Dalas nechytl albína?