EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Chramy - Profil | Čt 30.1.2014 9:56:28

Red carp >> Jo po internetu sem jich par videl ale cechu jich asi moc nepochytalo

    Red carp - Profil | Čt 30.1.2014 7:08:13

    Chramy >> Po internetu koluje spoustu krásných fotek albínů z Ebra, ale já ho ještě bohužel nechytil, ani neviděl chytit :-(

      Chramy - Profil | St 29.1.2014 21:42:17

      Chytili ste někdo albina??? Hodte foto

        Red carp - Profil | St 29.1.2014 13:40:19

        Mequinenza +9st, Brno -4st

          minn - Profil | Út 28.1.2014 20:15:38

          novaroma01 >> To Lipno 210 jsme sebou měli před lety v Norsku jako srandu, a jak na něm šly tresky ven z vody. Paráda, prut se ohýbal včetně rukojeti.

            novaroma01 - Profil | Út 28.1.2014 17:22:19

            Red carp >> Ne,já měl třídíl a když byl nový,vypadal moc hezky.Zelená metalíza se stříbrnými flitry a zlaté vázání.Stříbrná (chromovaná)očka.Bohužel,jak šel čas,začal se chrom loupat a začaly se v očkách vybrušovat drážky.Já jsem ho kupoval na dovolené na Lipně,sehnal mě ho kamarád v Horní Plané.ROK:1978.

              Red carp - Profil | Út 28.1.2014 17:16:20

              novaroma01 >> Ten Sona byl teleskop a měl hnědou barvu?

                Red carp - Profil | Út 28.1.2014 17:15:19

                novaroma01 >> Ten můj přežil jen proto, že jsem na něj neměl záběr :-) Pak jsem ho vyhodil. Teda táta si ho vzal, jelikož mu ho bylo líto a přidal ho ke svým cca 20 prutům, které nepoužívá :-)

                  novaroma01 - Profil | Út 28.1.2014 17:12:41

                  Red carp >> Já zase třídíl "SONA" jeden z prvních dutých prutů které vyráběl TOKOZ Ždár nad Sázavou.Přežil snad jen proto,že sem na něj chytal nástražky)))

                    Red carp - Profil | Út 28.1.2014 17:05:52

                    novaroma01 >> Poprvé jsem měl na Ebru jeden starej prut z plnýho laminátu. Místní matador za mnou vydržel celej den sedět a čekal, až mi to zabere, že to bude velká legrace, až mi z toho uletí všechny očka a pak se to zařízne do multíku ..... :-) Měl jsem na tom novej multík s 100kg šňůrou :-)

                      novaroma01 - Profil | Út 28.1.2014 16:55:53

                      Prochy >> Tak sem se po těch prutech byl podívat a opravdu je mám A dokonce dva.Jeden v delce 200cm,název ani gramáž se již nedá přečíst,druhý,modrý,skutečně je to Lipno,210cm a přestože je to plný laminát má gramáž pouze 40-110g.Red-capr,na sumce by asi nebyl,má to očka z drátu,sice pochromovaná ale nebude to žádná tvrdost.S největší pravděpodobností by to moderní šňůra přebrousila,Přece jen,táhne jim uš na 50ku,(těm prutům)

                        Jelínek - Profil | Út 28.1.2014 16:28:10

                        Ahoj kluci, Sháním někoho kdo v srpnu 2014 vezme napůl nájem baráku na Rio Ebro. Našel jsem asi nejlevněší ubytování na Rio Ebro Majitel je Čech. Kontakt tady http://rio-ebro3.webnode.cz/.

                          Prochy - Profil | Út 28.1.2014 15:52:59

                          od někoho jsem je kdysy dostal a dal na půdu . Uvažoval jsem s nima skusit u nás vláčku.

                            Red carp - Profil | Út 28.1.2014 15:47:48

                            Prochy >> Proč je nebereš na Ebro na výlet? Myslíš, že na to sumce nevytáhneš? Je to plnej laminát, to půjde :-)

                              Prochy - Profil | Út 28.1.2014 15:23:16

                              modré mám 2ks. na půdě

                                Red carp - Profil | Út 28.1.2014 14:02:14

                                Petrus >> Myslím, že bývaly i modré :-)

                                  novaroma01 - Profil | Út 28.1.2014 11:48:16

                                  Petrus >> Taky sem je měl.Jestli se nepletu tak se jmenovaly Lipno.Možná bych ještě aj nějaký našel)))

                                    Petrus - Profil | Út 28.1.2014 10:27:05

                                    HK >> Laminátové plné pruty, teď jen délka 180 nebo 210 ? a barva zelené nebo šedobílé ? Tipuji zelené 180 cm za tehdejších 100,- kurun tedy československých.

                                      Red carp - Profil | Út 28.1.2014 7:11:32

                                      Dobré ráno. Caspe +4, Brno -4st. Už je to "jen" o znaménko :-)

                                        Red carp - Profil | Po 27.1.2014 22:17:17

                                        HK >> Čau Hanko. Tak nějak to bylo :-)