- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě
Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování
Na Ebro jezdím hlavně kvůli
A) Candátům38%
B) Kaprům25%
C) Sumcům38%
Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
107x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Chramy - Profil | Čt 30.1.2014 9:56:28
Red carp >> Jo po internetu sem jich par videl ale cechu jich asi moc nepochytalo
Red carp - Profil | Čt 30.1.2014 7:08:13
Chramy >> Po internetu koluje spoustu krásných fotek albínů z Ebra, ale já ho ještě bohužel nechytil, ani neviděl chytit :-(
minn - Profil | Út 28.1.2014 20:15:38
novaroma01 >> To Lipno 210 jsme sebou měli před lety v Norsku jako srandu, a jak na něm šly tresky ven z vody. Paráda, prut se ohýbal včetně rukojeti.
novaroma01 - Profil | Út 28.1.2014 17:22:19
Red carp >> Ne,já měl třídíl a když byl nový,vypadal moc hezky.Zelená metalíza se stříbrnými flitry a zlaté vázání.Stříbrná (chromovaná)očka.Bohužel,jak šel čas,začal se chrom loupat a začaly se v očkách vybrušovat drážky.Já jsem ho kupoval na dovolené na Lipně,sehnal mě ho kamarád v Horní Plané.ROK:1978.
Red carp - Profil | Út 28.1.2014 17:15:19
novaroma01 >> Ten můj přežil jen proto, že jsem na něj neměl záběr :-) Pak jsem ho vyhodil. Teda táta si ho vzal, jelikož mu ho bylo líto a přidal ho ke svým cca 20 prutům, které nepoužívá :-)
novaroma01 - Profil | Út 28.1.2014 17:12:41
Red carp >> Já zase třídíl "SONA" jeden z prvních dutých prutů které vyráběl TOKOZ Ždár nad Sázavou.Přežil snad jen proto,že sem na něj chytal nástražky)))
Red carp - Profil | Út 28.1.2014 17:05:52
novaroma01 >> Poprvé jsem měl na Ebru jeden starej prut z plnýho laminátu. Místní matador za mnou vydržel celej den sedět a čekal, až mi to zabere, že to bude velká legrace, až mi z toho uletí všechny očka a pak se to zařízne do multíku ..... :-) Měl jsem na tom novej multík s 100kg šňůrou :-)
novaroma01 - Profil | Út 28.1.2014 16:55:53
Prochy >> Tak sem se po těch prutech byl podívat a opravdu je mám A dokonce dva.Jeden v delce 200cm,název ani gramáž se již nedá přečíst,druhý,modrý,skutečně je to Lipno,210cm a přestože je to plný laminát má gramáž pouze 40-110g.Red-capr,na sumce by asi nebyl,má to očka z drátu,sice pochromovaná ale nebude to žádná tvrdost.S největší pravděpodobností by to moderní šňůra přebrousila,Přece jen,táhne jim uš na 50ku,(těm prutům)
Jelínek - Profil | Út 28.1.2014 16:28:10
Ahoj kluci, Sháním někoho kdo v srpnu 2014 vezme napůl nájem baráku na Rio Ebro. Našel jsem asi nejlevněší ubytování na Rio Ebro Majitel je Čech. Kontakt tady http://rio-ebro3.webnode.cz/.
Prochy - Profil | Út 28.1.2014 15:52:59
od někoho jsem je kdysy dostal a dal na půdu . Uvažoval jsem s nima skusit u nás vláčku.
Red carp - Profil | Út 28.1.2014 15:47:48
Prochy >> Proč je nebereš na Ebro na výlet? Myslíš, že na to sumce nevytáhneš? Je to plnej laminát, to půjde :-)
novaroma01 - Profil | Út 28.1.2014 11:48:16
Petrus >> Taky sem je měl.Jestli se nepletu tak se jmenovaly Lipno.Možná bych ještě aj nějaký našel)))
Petrus - Profil | Út 28.1.2014 10:27:05
HK >> Laminátové plné pruty, teď jen délka 180 nebo 210 ? a barva zelené nebo šedobílé ? Tipuji zelené 180 cm za tehdejších 100,- kurun tedy československých.
Red carp - Profil | Út 28.1.2014 7:11:32
Dobré ráno. Caspe +4, Brno -4st. Už je to "jen" o znaménko :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
Italská klika - smetánka jižních lovišť23577
Fóry59868
Lodě - Loďky - Lodičky18426
Čína - objednali ste uz nieco?15719
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Udírny a uzení51140
Hi-Tech sonary forum4371
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











