EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NHK - Profil | Po 27.1.2014 22:13:26

Red carp >>Nejdřív ale dostal prut od ježíška a pak mohl jet na rybářský tábor. :D Hanka

    NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 22:07:08

    Dalas >> Dík, to potvrdilo mou domněnku. Když už byl záběr v noci na peletu, tak to nebylo z koryta, ale z místa s cca poloviční hloubkou. Místo na 10metrech, tak na 5m. Je třeba ty pruty zkoušet položit všude a ne to tvrdošíjně cpát, tam, kde byly záběry přes den.

      Nnovaroma01 - Profil | Po 27.1.2014 22:05:19

      Red carp >> Já mám tu samou zkušenost.Kontrol sem zažil několik a i přes to,že sem jim vůbec nerozuměl co chtějí,nechal sem je dělat jejich práci a vždy to proběhlo ok.Akorát jednou trochu zvíšily hlas,měl sem sice nahozené dva pruty ale v lodi další dva.Sice nenahozené,ale navázané.Tak to hrozil prstem,ale nakonec mě nechal.

        NDalas - Profil | Po 27.1.2014 22:03:12

        Red carp >> 4-5m, blízko bylo kolem 8-9m, vždy nižší stav. Přes den tam záběr není, nanejvýš prcek, nebo kapři. Na jednom místě během dvou let po sobě jsem za nějak celkem 6 nocí co jsem tam lovil dostal asi 12-13 ryb přes 200, z toho tuším 5 mezi 220-240. Přitom o 100 m dál kamoši nalapali vždy pár ryb 150-180, ale "jen" nějak 3 lehce přes 200, pokud dobře pamatuju. (trochu se mi ty výpravy míchají dohromady)), ale na TO místo nemůžu zapomnět. Vloni jsem nebyl po x letech, kdy jsem jezdil i 3 krát do roka, letos bych jel, snad to klapne

          NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 22:00:43

          zdenek1977 >> Já ho poznal na rybářském táboře před několika desítkami let :-)

            NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 21:59:58

            novaroma01 >> Když jsem chytal blízko Mequinenzy, tak přijela kontrola i 2-3 denně. Různé instituce (prý policie, ochranáři,..) a vždy zkontrolovali počet prutů, koukli po okolí kvůli nepořádku a s pozdravem zase zmizeli. Bylo to úplně v klidu. Je asi pravdou, že jezdí často jen tam a někde se trmácet po polňačkách se jim fakt nechce.

              Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:59:25

              Red carp >> Já ho poznal až na horní :) no já vlastně na dolní ani nebyl :D

                Nnovaroma01 - Profil | Po 27.1.2014 21:54:25

                Red carp >> A nebo v gumáku na kriminál placu.Pepe je tam snad každy den)))

                  NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 21:52:10

                  zdenek1977 >> Michal býval na spodní přehradě, ale dobře udělal, že šel na horní.

                    Nnovaroma01 - Profil | Po 27.1.2014 21:51:31

                    janek1234 >> No tak já mám docela jinou zkušenot.Ještě sem se nesetkal s žádným vedoucím kempu,který by řekl,že můžu "skoro vše".Naopak,každý mě upozornil,co se může a co je již za hranou.A potom záleší na každém,jak se k tomu postaví.To,že se např.chytá přes noc,i když se může jen do pulnoci,na to upozorňuji v každem kempu,přesto se to hromadně porušuje.Stejně jako vařiče u vody a mnoho dalšího.Nebudu tady moralizovat,sám sem taky porušoval např.chytání na rybu ale pokud mě někdo skřípne,tak můžu nadávat akorát tak sám sobě.

                      Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:50:05

                      Red carp >> My jezdíme k Michalovi :)

                        NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 21:45:36

                        zdenek1977 >> Hlavně nechytej v noci na promenádě v Mequinenze :-)

                          Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:45:20

                          Poušťák >> Svatá pravda,snad se toho někdy dočkáme ;)

                            Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:44:15

                            Red carp >> Uvidíme,v březu vyrážíme,Bože ochraňuj o pokušení zlého :D

                              NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 21:42:34

                              Dalas >> Co hokej? Teď jsi nám v tom udělal úplnej bordel :-) Možná na jiném místě, jiné hloubce? Chytal jsi je na nejhlubším místě v okolí, nebo spíše na mělčím místě?

                                NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 21:41:42

                                zdenek1977 >> z jedný strany kdyby ty sankce jako jsou tam byly i u nás,tak je u vody klid a pořádek a nevládne chaos a bezpráví.

                                  NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 21:40:40

                                  zdenek1977 >> Bude to těžké :-)

                                    NDalas - Profil | Po 27.1.2014 21:40:21

                                    čau chlapi šmíruju tady, udělám vám v tom trošku hokej- jediná voda kde mi přišlo, že sumci vůbec neřešili uplněk je právě Ebro (trefil jsem se do něj dostkrát) A největší ryby jsem na pelety nachytal právě v noci, prísahám bohu)

                                      Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:38:29

                                      Red carp >> Teď se to povídá,ale až budu u vody,tak nevim jestli se udržím :D

                                        NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 21:35:30

                                        zdenek1977 >> Raději pojedu taky podle řádu :-)