EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:32:54

Poušťák >> To je taky docela hustý. Já už tam snad nic neporuším :)

    NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 21:28:29

    zdenek1977 >> kámoši to měli za překročení povolené doby lovu o 10 minut,každý 150,-éček.a ještě je chtěli brát k prokurátorovi,ale ukecali to.

      Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:20:04

      Poušťák >> Přesně tak :) já tedy nevim,za co to dostali,moc se mu o tom mluvit nechtělo. No jo dodržovat jejich zákony by jsme měli to je fakt :)

        NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 21:15:34

        zdenek1977 >> no z jedný strany to odsuzujeme,a tak si myslím že by jsme měli všichni dodržovat jejich zákony.

          Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:10:23

          Reserved >> Ani nemluv,taky byl z toho špatnej :) ale dostal se z toho :)

            NReserved - Profil | Po 27.1.2014 21:07:12

            zdenek1977 >> no do háje!to bych se stoho pos...ral, dostat takovou složenku!

              Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 21:02:54

              Poušťák >> Nechtěl bych :) Ani nevim jak to dopadlo,protože říkal,že to platit nebude,že jim tam ty pruty nechá. Tím pádem má do Španěl wanted.

                NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 20:52:39

                zdenek1977 >> krásná pálka.

                  Nzdenek1977 - Profil | Po 27.1.2014 20:51:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Poušťák >> No já bych řekl,že jim to ještě přijde. Známého vybrali v říjnu 2012 a přišlo jim to až v květnu 2013. 1700 euro !!!!!! pokuta hustá a to jim taky sebrali klacky.

                    Njanek1234 - Profil | Po 27.1.2014 20:50:44

                    ale oni nic neplatily prisly tam poldi gurda rekli jim at stahnou pruty16ks stahly navazce urezaly braly jen nahozany pruty pak jim vystavily papir ne pokutu,,,oni to musi predat na nejaky rybarsky svaz a pk se to bude resit,,,

                      Nzelí - Profil | Po 27.1.2014 20:48:15

                      Poušťák >> ja si taky myslim ze uz na jejich pruty chytaji mistni arabove a spinavy domorodci!!!!!

                        NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 20:44:57

                        janek1234 >> asi jim už nic nepříjde,sebrali jim věci a basta.Kámoši takto platili pokutu ve Francii,zaplatili a už je to skoro půl roku a nic jim nepřišlo.

                          Njanek1234 - Profil | Po 27.1.2014 20:43:35

                          neboj urcite dam vedet at vime jak to vlastne je,,,a kolik to bude stat,, me nastesti nic ja jedu az letos,,,

                            NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 20:41:37

                            janek1234 >> Až budeš vědět výsledek, budu rád, když dáš vědět.

                              Njanek1234 - Profil | Po 27.1.2014 20:40:36

                              jo to byly oni zatim jim nic nedoslo je to pres3mesice,,,

                                NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 20:39:06

                                janek1234 >> To byl ten, co zde měl otázku jaký je čeká postih, nebo je to jiný případ?

                                  Njanek1234 - Profil | Po 27.1.2014 20:36:02

                                  Ja myslim ze te kazdej rekne ze muzes skoro vse pro nektery je to kseft pro nektery konicek zamestnani,,,kamose tam vybraly min,,,rok2013 vzaly jim vsechno16prutu chytaly pres noc,,,takle se tam chyta uz nekolik let a nic,,,ale sem tam asi jezdi,,,

                                    NProchy - Profil | Po 27.1.2014 19:49:06

                                    janek1234 >> jestli jedeš k někomu do kempu tak by ti měl říct co můžeš a co nesmíš

                                      Nfrutys - Profil | Po 27.1.2014 19:35:38

                                      janek1234 >>
                                      Podívej se na stránky kempu Pavla Tomiho Buena Vista. Má tam přeložený rybářský řád. Ale je to docela nesrozumitelné pro člověka, který nezná region.

                                        Njanek1234 - Profil | Po 27.1.2014 19:14:07

                                        cau chlapy mam dotaz letos jedu do spanelska na prvni vypravu jedeme k sudickymu do cerca del lago,,,znate nekdo rybarsky rad na tuto prehradu nerad bych prisel o pruty atd,,,kamosy prisly o vse,,, diky za info,,,,