EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nflekos - Profil | Po 27.1.2014 16:10:45

Red carp >> Ted mi doslo, ze jsem tam dal jenom centralu :-)) tak tady je to spravne www.welscamp-spanien.de

    NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 16:00:41

    polo >> Jak říkáš - dobrá a spolehlivá parta.

      Npolo - Profil | Po 27.1.2014 15:59:37

      Red carp >> sranda musí bejt,sám je to na zbláznění,a ještě tak daleko.

        Nflekos - Profil | Po 27.1.2014 15:58:45

        Red carp >> Sam jenom cestuju---v kempech je vzdycky znamych i neznamych dost.. .roky jezdim sem www.andrees-angelreisen.de ,ale taky jinam -hlavne v listopadu.

          NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 15:44:13

          flekos >> 10 dní sám? To bych zešílel :-)

            Nflekos - Profil | Po 27.1.2014 15:34:03

            Red carp >> Ruzne--min jak 10dnu jsem nikdy nebyl. Jo vlstne podzim 2012 to sem sa ve Fajonu ozral a na druhy den sem ficel pryc--na jatkach se mi chytat nelibilo...:-)))

              NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 15:22:28

              flekos >> Jako úplně sám? Na jak dlouho?

                Nflekos - Profil | Po 27.1.2014 15:07:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Red carp - >> na podzim poprve autem a poprve ne sam--nikdy vice --opet budu letat a opet sam....

                  Npolo - Profil | Po 27.1.2014 15:07:19

                  richi69 >> Ok

                    NDida - Profil | Po 27.1.2014 15:00:57

                    Zelí junior >> to jsi měl pěkný kapří galeje:-) nám v noci jen projíždeli, skákali mi pomalu až do člunu, kapři jak polena, ale asi se báli sumíků..

                      NZelí junior - Profil | Po 27.1.2014 14:56:39

                      Dida >> Tak já teda osobně minulej rok chytal kapry jen v noci, protože přes den jsem vláčel a od 10 večer do 5 do rána třeba i 20 - 30 kaprů a v 5 ráno jsem to totálně vyčerpanej vyndaval !!!!! a takhle se to opakovalo 7 dní a co se týče sumců, tak kamarádi na pelety každej večer chytli 2m :-)))

                        NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 14:54:55

                        Dida >> Mě pravidelně budí kapr ráno v 7:00 krásnou plynulou jízdou :-) Nejvíce sumců bych řekl, že jsme nachytali kolem 17 hodiny.

                          NDida - Profil | Po 27.1.2014 14:51:17

                          Red carp >> Můžu potvrdit, sumci na pelety v noci nejdou, poslední záběry v 10 večer, ani kapři moc ne. Pamatuji jen jednu noc kdy kapři brali v noci, ale to byl zase extrém, v 5 minutových intervalech a ani jeden neměl pod 85 cm, ale to byla výjimka.

                            Nrichi69 - Profil | Po 27.1.2014 14:44:00

                            polo >> já k Michalovi ve stejnou dobu,tak si když tak dáme info. jak to kde jde...

                              NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 13:04:44

                              Chramy >> My máme v podstatě strašně málo záběrů v noci. Pelety nic a občas na rybu pod hladinou. Ale aspoň se pěkně vyspinkáme a můžeme se i tomu vínu trošku věnovat :-)

                                NChramy - Profil | Po 27.1.2014 12:57:48

                                Red carp >> Před uplnkem a o sme měli pravidelny zabery prestali brat az tri dny po uplnku a další mesic o uplnku sem mel info ze si na sumce nesahli podle me je to pokazdy jinak nekdy jdou nekdy ne a to mam vyzkouseny i v cr

                                  NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 12:45:56

                                  Chramy >> Jaké jste měli úspěchy při úplňku? Jeden rok jsme to zažili a jak se vyloupl měsíc nad skálu, tak jako když utne a voda totálně ztichla. Do té doby lovení, bouchání, záběry,....

                                    NTomazzz - Profil | Po 27.1.2014 12:43:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    za týden repete :)