EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NChramy - Profil | Po 27.1.2014 12:28:39

sumecek

    NChramy - Profil | Po 27.1.2014 12:24:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    uplnek

      Nnovaroma01 - Profil | Po 27.1.2014 11:42:40

      Red carp >> Až se budeš rozhodovat o koupi nových gum,schválně se mrkni na Pireli-Chrono.Já mám vw transportér tyhle používám již pár let a pohoda.V provedení C,a i cena je přijatelná.

        Npolo - Profil | Po 27.1.2014 11:40:24

        richi69 >> Tomašovi,potom se uvidíme,podle stav vody

          NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 10:54:16

          Red carp >> tak to já zimní taky a asi až na jaře prohlídnu v servisu letní co tam mám uskladněný,tak třeba budu kupovat nové.

            NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 10:51:35

            Poušťák >> Mám na autě najeto 70tis a už mám ojetý jak letní, tak zimní gumy. Příští rok mě čekají koupit obě sady :-(

              NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 10:48:59

              Red carp >> já to překládám jen na cesty do Fr,ale jinak jezdím poloprázdný a na tom také záleží opotřebení gum.Říká se co brzdové destičky to gumy.

                NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 10:45:56

                Poušťák >> Tak to je hodně dobrý

                  NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 10:43:55

                  Red carp >> ted je mám na 65-70 000 km a jsou to ,,C".Co jsem slyšel tak je prý vyrábí v Anglii,ale nevím to jistě.

                    NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 10:39:06

                    Poušťák >> Je to možné, nepoužívám, neznám. Kolik km ti tam vydrží?

                      NPoušťák - Profil | Po 27.1.2014 10:37:47

                      Red carp >> já jezdím Francii k Perpignonu a i dál a používám jen Barumky bez jediného problému a to mám Vivaro našťouchnutý až po střechu.Jestli není problém v tom že si lidi nekupují gumy určené pro dodávky a určité zatížení.

                        NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 10:33:25

                        BuBu99 >> Zdar. Barum jsem zkoušel obout na auto naposledy před cca 20 lety. Nešlo to tenkrát ani vyvážit, tak šly dolů a od té doby jsem to nezkoušel a asi ani nebudu.

                          NBuBu99 - Profil | Po 27.1.2014 10:29:21

                          Chramy >> tak to samé se stalo nám na transporteru u nás ve 130km........taky to byla fungl nová barumka ,měla najeto asi 200 km.Když jsem to reklamoval tak prý špatně používaná a přetížené auto ,přitom vezlo jen dva dospělé a dvě děcka

                            Nrichi69 - Profil | Po 27.1.2014 10:22:42

                            polo >> ahoj,kam jedeš...

                              NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 10:11:06

                              Nick1 >> Je to hnus, ale asi to nebudou jediný ryby letos, uteče to jako voda v Ebru :-)

                                NNick1 - Profil | Po 27.1.2014 10:08:22

                                Red carp >> tj hnus velebnosti 234 dni,ja jeste nemam naplanovano ,ale nejspis jeste delsi cas nekdy v listopadu

                                  Npolo - Profil | Po 27.1.2014 10:01:14

                                  70dní už se těším...D

                                    NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 9:44:44

                                    a tady ten vítr viděl je - takhle to bylo skoro celý týden

                                      NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 9:44:19

                                      chytáme vsechny velikosti