EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 9:42:54

ptactvo

    NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 9:42:40

    A rybu jak tak na to koukám jsme chytili vždy když se vítr zmírnil

      NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 9:37:33

      Vecerní pohoda

        Nrichi69 - Profil | Po 27.1.2014 9:29:17

        Red carp >> vody jako blázen.....

          Nrichi69 - Profil | Po 27.1.2014 9:28:32

          Nick1 >> už to valí.....

            NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 9:21:14

            Loňský začátek. Moc vody, ale zatím nefoukalo

              NNick1 - Profil | Po 27.1.2014 9:15:05

                Nrichi69 - Profil | Po 27.1.2014 9:06:14

                jedno raní noční torpédo...

                  Nminn - Profil | Po 27.1.2014 8:56:04

                  Voldánová si už běží pro sáňky.( U Muzea čtyři)

                    Nzelí - Profil | Po 27.1.2014 8:53:16

                    cca 270 dní a venku vše špatne:-)))

                      Nminn - Profil | Po 27.1.2014 8:51:50

                      Red carp >> 22 dní - musím vás trochu podráždit (a asi začnu víc fotit)

                        NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 8:42:59

                        richi69 >> 236 dní - nad tím bych se měl ještě zamyslet

                          Nrichi69 - Profil | Po 27.1.2014 8:41:01

                          dneska dovča, tak Vás taky zdravím a přidávám
                          Kraslice -3 a 10cm nového sněhu a stále padá
                          jinak 75 dní.....

                            NNick1 - Profil | Po 27.1.2014 7:49:48

                            ja bych tam jel hned

                              NRed carp - Profil | Po 27.1.2014 7:30:37

                              Dobré ráno. Aktuálně Brno -5st, Mequinenza +11st.

                                Nadraj.x - Profil | Po 27.1.2014 6:41:10

                                minn >> fotek je hafo :-)

                                  Nrichi69 - Profil | Ne 26.1.2014 21:35:58

                                  Chramy >> jsem to tušil........ ty dva centáky mě doufám promineš....

                                    Nminn - Profil | Ne 26.1.2014 21:33:17

                                    adraj.x >> Jestli máš těch fotek doma víc, tak ani nemusíš do Španěl vozit echáč. Máš perfektně zmapovaný dno, při tomhle stavu vody.

                                      Nminn - Profil | Ne 26.1.2014 21:30:17

                                      No jasně, pilíře mostu u Caspe jsou pro všechny magický místo. Taky jsem tam pár candošů vytáhl.

                                        Nnovaroma01 - Profil | Ne 26.1.2014 20:30:30

                                        Prochy >> U toho předposledního pilíře sme se uvazovali na candáty