EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 20:24:18

a to je on 176cm

    NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 20:23:22

    Tady jsem chytil svého prvního sumce na Ebru. Až třetím rokem takže jak říkaj že na Ebru nachytá každý? Je fakt že jsme se víc věnovali kaprům.

      NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 20:21:35

      Ležel tam jak vyvrženej vorvaň

        Nadraj.x - Profil | Ne 26.1.2014 18:39:39

        ...

          Nadraj.x - Profil | Ne 26.1.2014 18:32:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pár fotek z října 2012 ...(jinak velkej dík Nečovi)

            NRed carp - Profil | Ne 26.1.2014 18:28:41

            Chramy >> Doufám taky a případně je vykartuju :-) Zcela demokraticky :-)

              NChramy - Profil | Ne 26.1.2014 16:09:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              richi69 >> Zkoro 220 a tady 218 222

                Nnovaroma01 - Profil | Ne 26.1.2014 16:07:21

                Chramy >> Nechci hodnotit ostatní,pár sem jich vystřídal ale u Michala sem byl vždycky nadmíru spokojený.Nejen místem ale i pohodou a jeho vstřícností a ochotou.Příště to bude zase tam.

                  Nrichi69 - Profil | Ne 26.1.2014 16:00:32

                  Chramy >> řekl bych tak 222cm.....

                    NChramy - Profil | Ne 26.1.2014 15:57:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    novaroma01 >> auto bylo kamose tak to resi on podle me se mu furt vali doma. Koukam ze jezdis k Michalovi nasel sem supr fotku s monstr sumcem

                      Nnovaroma01 - Profil | Ne 26.1.2014 15:50:33

                      Chramy >> Tak to nepotěší.Řešils nějak reklamaci?

                        NChramy - Profil | Ne 26.1.2014 15:40:20

                        ve 150 bouchla v nemecku na dalnici funglofka barum

                          NChramy - Profil | Ne 26.1.2014 15:33:02

                          Red carp - >> Už sem si dal do oblibenych doufam ze to tady bude žit a nehadat

                            Njanek1234 - Profil | Ne 26.1.2014 15:20:50

                            márty69 >> cau neco o tom vym byly to kamaradi od nas,,,,

                              Nzelí - Profil | Ne 26.1.2014 15:09:41

                              Když nejdou ryby a je zima v pozdním podzimu je čas prirazit k materske lodi na veselej kalíšek:-)))

                                NKarban - Profil | Ne 26.1.2014 15:03:33

                                kubec1985 >> Ahoj
                                četl jsem tvůj příspěvek ,že by ses přidal k někomu na Ebro.
                                Jsem starší pán -letos mi bude 70 roků ,ale na Ebro jezdím rád. Byl jsem tam za posledních 12 let asi 17 X .Jezdím s partnerkou vždy nejméně na 14 dní a poslední dobou na 3 týdny. Vypadá to ,že partnerka bude muset letos pauzírovat a to já bych nerad.Proto přemýšlím nad tím se s někým dát do kupy.Jezdím autem a za sebou na vozíku tahám loď pro dva až tři rybáře. Motor 15 koní. Jezdím hlavně na candáty.Chytám hlavně stylem Trolink za lodí nebo na rybičku s lodi nebo se břehu.
                                Přichytání candátů vždy chytím nějaké sumce .Vždy bydlím v kempu v bungalovu Lake Caspe asi na prostředku horní přehrady.Není to levné ale je to pohodlné.Pokud máš zájem alespoň pokecat ozvi se.Na MRK moc nechodím tak raději na mail.
                                josef.karban@habacek.cz

                                  NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 14:59:56

                                  frutys >> ve vodě ne ale na stromě

                                    Nrichi69 - Profil | Ne 26.1.2014 14:47:42

                                    Dida >> o problémech je třeba hovořit,bo mužou potkat každého z nás a je dobré o nich vědět ..a na mravokárce je dobré se vykašlat a naprosto je zde ignorovat...a bude tu klid jako doposud a mužeme v klidu koukat ,číst a těšit se až tam budem znovu.....howg

                                      Nzdenek1977 - Profil | Ne 26.1.2014 14:47:42

                                      Prochy >> Myslím si,že by nepřežila cestu :-( ale taky by se mi líbila v akvárku :-)

                                        Nfrutys - Profil | Ne 26.1.2014 14:47:17

                                        Prochy >>
                                        Proboha co to v té vodě bylo?