EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nrichi69 - Profil | Ne 26.1.2014 14:43:37

už tu chybí jenom ten vítr----------

    NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 14:42:04

    zdenek1977 >> tak tu Ti závidím ta by šla do Čech do akvarka

      Npolo - Profil | Ne 26.1.2014 14:42:03

      p

        NDida - Profil | Ne 26.1.2014 14:41:31

        Občas se někomu povede na Ebru i dobře zaparkovat.

          Npolo - Profil | Ne 26.1.2014 14:41:20

          ovečky aj my sme zažily pár krát 2011červen

            NDida - Profil | Ne 26.1.2014 14:40:01

            Rybí pochoutka.

              Nzdenek1977 - Profil | Ne 26.1.2014 14:37:46

              Tak já přidám jednu rybu :-)

                NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 14:32:50

                ta když jsme u hmyzu. Také Španěl

                  Nmárty69 - Profil | Ne 26.1.2014 14:15:57

                  loni už je neměli :-(

                    NDida - Profil | Ne 26.1.2014 14:06:45

                    Prochy >> a jedna fešanda:-)

                      NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 14:03:28

                      jo ovečky

                        Nmárty69 - Profil | Ne 26.1.2014 14:01:38

                        předloni

                          NDida - Profil | Ne 26.1.2014 13:56:12

                          na pastvě

                            NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 13:54:20

                            a východ

                              Nmárty69 - Profil | Ne 26.1.2014 13:53:33

                              taky jedno ráno

                                NProchy - Profil | Ne 26.1.2014 13:53:23

                                tak také jeden západ

                                  NDida - Profil | Ne 26.1.2014 13:41:18

                                  Soumrak na Ebru

                                    NDida - Profil | Ne 26.1.2014 13:40:01

                                    Sumčí chlebárny.

                                      NDida - Profil | Ne 26.1.2014 13:37:26

                                      Moon

                                        NRed carp - Profil | Ne 26.1.2014 13:33:50

                                        Přiložil jsem do krbu a jedeme bruslit a pak bazén. Neperte se tu :-)