Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NKurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 19:12:14

Příbor >> Nooo...hned jak budou...musis jednat...:o)

    NPříbor - Profil | Ne 23.3.2014 19:11:39

    KurecPalec >> jo to určitě tam ještě něco vemu, uvidím kdy je tam hlavně bude mít a jak dlouho tam vydrží a :-))

      NKurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 19:09:11

      Příbor >> No vidis.....tak bych je vzal hned tam...stejne si chtel jeste neco od nej nee...??....tak to vemes jednim vrzem....

        NPříbor - Profil | Ne 23.3.2014 19:05:22

        KurecPalec >> no nejdřív je budou mít asi u Nikla asi

          NKurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 19:04:00

          Příbor >> Vem je tam kde je budou mit drive nee...???:o)

            NPříbor - Profil | Ne 23.3.2014 18:52:22

            KurecPalec >> no zatím nic a zatím budou jen nevím kdy je bude mít nikl a koupi u něho nebo někde jinde mám v tom zmatek.

              NKurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 18:50:33

              Příbor >> Take take....:o).....tak zatim se nic nepokazilo...???...pruty budou...???

                NPříbor - Profil | Ne 23.3.2014 18:45:07

                KurecPalec >> to víš že jo a co ty.

                  NKurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 18:03:52

                  Zdravicko mame se.....:o).....

                    NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 20:23:29

                    KurecPalec >> Jiříku nezlob. :-))))

                      NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 20:19:23

                      Příbor >> Ano. Mám.

                        NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 20:16:42

                        KurecPalec >> však ty už je máš ne.

                          NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 20:14:09

                          Příbor >> To ja také.

                            NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 20:11:11

                            KurecPalec >> já si radši koupím originální.

                              NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 20:09:18

                              Kedlub >> Na nejake diskuzi tady na mrk jsem četl ze tyto hlásícě trpí na vodu. ale ze kdyz se snímá něco stane tak reklamace uznávají úplně bez problémů takže asi o tom ví ze se kazí.

                                NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 20:04:14

                                KurecPalec >> nechapu co jsi to napsal

                                  NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 20:02:51

                                  Příbor >> V tydnu jsem videl kopií od Spro na Blacky.

                                    NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 20:01:40

                                    Kedlub >> Slyšel jsem ze se zase kazí pry prvni dest a ahoj ale reklamace pry uznávají.

                                      NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 20:01:26

                                      Kedlub >> pro mě by to bylo daleko lepší, mám to tam 8km tak bych si je sám dovezl dom a byl bych v klidu že se se stím nic nestalo. skusím tam dyštak zavolat a uvidím co mě řeknou

                                        NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 19:56:00

                                        Příbor >> tak proc je d.....l nabizi to nechapu ale s timhle uz jsem se setkal u nikla a hned jsem mu to nechal sezrat slo tenkrat o bivak