Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 21:20:14

Příbor >> Tak snad to vse vyjde.

    Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 21:11:49

    KurecPalec >> no snad jo uvidíme jak to bude s prutama kdy je objednám.

      KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 21:06:35

      Příbor >> Tak to vyrazime zaroven.

        Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 21:02:14

        KurecPalec >> no asi tak nějak to bude, papíry snad budou příští týden a pruty ten další ale záleží kdy je bude mít on skladem

          KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 21:00:05

          Příbor >> Takze dva tydny +-

            Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 20:56:29

            KurecPalec >> nejdřív skusím u nás řeku a pak někam na rybník menší a pak nějakou přehradu abych otestoval pruty pořádně

              KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 20:53:49

              Příbor >> kam vyrazis poprve k vode?

                Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 20:43:28

                KurecPalec >> aha tak toho máš asi dost

                  KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 20:02:46

                  Příbor >> Tam i mimo ni.....

                    KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 20:02:25

                    clarence >> ANO.....Maaaaaam......:o).....

                      Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 19:31:42

                      KurecPalec >> v práci toho máš hodně

                        clarence - Profil | Ne 23.3.2014 19:31:15

                        KurecPalec >> Koukám co toho ještě potřebuješ.Máš aspoň navijáky?J

                          KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 19:29:48

                          Příbor >> Kapicku...:o)

                            Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 19:25:48

                            KurecPalec >> máš toho moc

                              KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 19:23:44

                              Příbor >> Nee...porad nejake drobnosti....ten obal jsem jeste neresil...vlasce se musi koupit...tet jsem schanim ty hrazdy k tem hlasicum.....no a tento tyden to asi take nevyjde...:(

                                Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 19:21:48

                                KurecPalec >> jak je to možné, já myslel že už to máš

                                  KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 19:19:47

                                  Příbor >> Take uz bych to vse dal nejradeji co nejdrive do kupy.....tet jsem se tomu moc nevenoval.....

                                    Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 19:17:12

                                    KurecPalec >> no to doufám jinak mu nedám nažrat :-))))

                                      KurecPalec - Profil | Ne 23.3.2014 19:15:18

                                      Příbor >> Tak snad bude hlidat dobre...:D

                                        Příbor - Profil | Ne 23.3.2014 19:14:45

                                        KurecPalec >> tak to budu to se neboj mám tam daného hlídacího psa aji