Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 19:50:36

Kedlub >> nakonec jsem se rozhodl že si je nechám poslat, jo a jak jsi mě posílal ten odkaz na ty pruty tady u nás tak už je nemá ani v nabídce což je divný.

    NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 19:41:25

    KurecPalec >> ma je kamarad a nemuze si je vynachvalit videl jsem je v akci a vyborny jsou podobne jako flajzary

      NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 19:26:41

      Kedlub >> Mluvis z vlastni zkusenosti....???

        NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 19:25:17

        KurecPalec >> velmi dobre hlasice

          NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:58:03

          KurecPalec >> co mas za hlasice

            NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:57:44

            Kedlub >> no to doufám.

              NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:56:38

              KurecPalec >> Jiříku nezlob. No to víš že nebudu.

                NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:56:13

                KurecPalec >> to si myslim ze nebude problem

                  NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:55:16

                  Příbor >> Ani nebudes moci usnout az na ne budes cekat co...????:o)

                    NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:53:51

                    Příbor >> uvidis ze budes nadseny ja osobne jsem s tema hulkama velmi spokojeny

                      NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:52:24

                      Kedlub >> Takze si myslis ze se nebude treba nejak opirat ze zadu nejak nebo tak neco...???

                        NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:51:07

                        Kedlub >> jo to je už ať to je doma a můžu vyrazit už de na to třepu jak malej pes.

                          NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:49:13

                          Příbor >> tak to je parada

                            NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:48:07

                            KurecPalec >> pasujou vsechny hlasice do vsech hrazdicek protoze je tym uplne jiny zavit stoupani

                              NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:47:20

                              Kedlub >> no max 14 dnů a mám všechno, on totiž ty pruty nemá skladem teď.

                                NPříbor - Profil | Pá 21.3.2014 18:46:00

                                KurecPalec >> tak to vůbec netuším

                                  NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:45:53

                                  Kedlub >> Take jsme mel 0,28 mm od Extra Carpu a odhozovku jsem nikdy nemel.....:o)

                                    NKedlub - Profil | Pá 21.3.2014 18:45:42

                                    Příbor >> to vsechno prijde jenom to chce vydrzet

                                      NKurecPalec - Profil | Pá 21.3.2014 18:44:31

                                      Kluci.....otazka.....pasujou VSECHNY typy tech hrazdicek k hlasicum proti vypadnuti na vsechny hlasice nebo je tam nejaky rozdil....????