Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Út 21.1.2014 20:38:22

KurecPalec >> myslim si ze tica je dobra volba tim nic nezkazis

    NKurecPalec - Profil | Út 21.1.2014 20:35:57

    Pallermo >> no budu hledat :-) navijaky jsem uvazoval neco od Tici myslim model GTX 9000. Je to dobra volba?

      NPallermo - Profil | Út 21.1.2014 20:31:11

      KurecPalec >> myslim ze dorazil uz :D

        NKurecPalec - Profil | Út 21.1.2014 20:27:06

        Pallermo >> Kdy asi dorazi na trh?

          NPallermo - Profil | Út 21.1.2014 20:24:33

          KurecPalec >> no horsi prut to nebude urcite

            NKurecPalec - Profil | Út 21.1.2014 20:23:06

            Pallermo >> Takze vlastnosti zustanou stejne asi.



              NPallermo - Profil | Út 21.1.2014 20:18:42

                NKurecPalec - Profil | Út 21.1.2014 20:07:15

                Pallermo >> Asi ano:D Daiwy plný stojan a Sonik vůbec :( Brno je kapičku z ruky bohužel. No jo no a bude SKS Black lepší než SKS Carp Rod? Nebo horší? Ví někdo?

                  NKurecPalec - Profil | Út 21.1.2014 20:02:57

                  fishryhan >> Myslíš házeni, nebo přepravu? Kdyby to byla 3,5 lbs jakou váhu použít závaží +- aby to neprasklo? Nebudu tě brát za slovo :)

                    NPallermo - Profil | Út 21.1.2014 20:01:19

                    KurecPalec >> pockej si na vystavu do brna . a jet tam
                    nove jsou sks black nova verze takze nevim tak jaky mas cenovy strop stoji to okolo 2 tis ne asi tak

                    cpou ti daiwu pac ji nikdo nekupuje :D

                      Nfishryhan - Profil | Út 21.1.2014 19:58:48

                      KurecPalec - >> jednopatkové očka mám na greysech a zatím v pohodě po dost sezonách. Samozdřejmně se musíš k tomu chovat :)

                        NKurecPalec - Profil | Út 21.1.2014 19:57:36

                        Byl jsem rozhodnutý od samého začátku pro Sonik SKS Carp Rod 13' 3,5 lbs (50mm). 3 lbs jsou pry dosti měkké a na házení je 3,5 lbs lepší. Jenom že, obchodníci, které jsem navštívil mi tvrdí, že pruty praskají a lamou se očka. Doporučili mi právě Daiwu. Sonik jsem nikde v akci neviděl a kolem je nikdo nemá abych si je mohl vyzkoušet v ruce.

                          NTWIN 69 - Profil | Út 21.1.2014 18:26:18

                          clarence >> Daiwa BW je fakt kravskej ocas.Nicméně jsem ji zkoušel zlomit s olovem 150 gramů a nešlo to.Vydržela jednu sezonu a šla ke kámošovi.Ten ji má už druhým rokem a chrochtá blahem.

                            NPallermo - Profil | Út 21.1.2014 17:37:14

                            KurecPalec >> hele ja mam sk3xtr 3,25 a 3 lb

                            ale kolega je ma myslim ze ve 3 lb a zadny problem s jednopatkovym ockem fakt nemel ja jsem mel jednopatkove ocka u greys sx a taky nadmiru spokojen kdyby to bylo spatne tak to delat nebudou

                              NKurecPalec - Profil | Út 21.1.2014 17:34:43

                              Pallermo >> Jakou máš libráš? Nebyl zatím problém s jedno padkovými očky? Někdo to moc nedoporučuje.

                                Nclarence - Profil | Út 21.1.2014 16:47:21

                                KurecPalec - >> Za mne Sonik kolegové mají pravdu,když mi ukradli vercajk tak jsem z nouze musel něco narychlo sehnat.Nasadil jsem co mi zbylo a koupil jsem jeden Black W. na bazaru a ta Daiwa je strašná žvejka jen co jsem měl prašule tak šla z baráku.J

                                  NPallermo - Profil | Út 21.1.2014 16:36:03

                                  mam soniky a naprosta spokojenost nemenil bych teda menim jen za korkove :D

                                    Nšumava - Profil | Út 21.1.2014 16:33:13

                                    sonik, bez debaty. velmi dobrý prut a to i ve srovnání s jinými, natož Daiwou.

                                      Nfishryhan - Profil | Út 21.1.2014 16:28:58

                                      KurecPalec - >> ted psal jeden v diskuzi kdo zlomil prut, že tu daiwu black widow zlomil s 30 g olovem. Ja bych šel určitě do sonika ti co je mají tak si nestěžujou

                                        NLuger46 - Profil | Út 21.1.2014 15:23:28

                                        Jednoznačně Sonik, ted je SKS novinka Black carp už se všema očkama dvoupatkovýma. Daiwa je dobra značka ale Widow nebrat. Doporučuji ale přišetřit na Sportex- Catapult např.